*** Вітаємо на нашому сайті! ***
(25.08. - 30.08.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Всеволода Нестайка "Країна Сонячних Зайчиків"

 
   
Нестайко, В. З. Країна Сонячних Зайчиків / В. З. Нестайко; іл. Ю. Радіч-Демидьонок. - К.: Країна Мрій, 2014. - 352 с.: іл.
 
    До збірки увійшли три казкові повісті Всеволода Нестайка. Ці веселі, дотепні й мудрі твори полюбилися не одному поколінню юних українців, їх також із задоволенням читають діти інших країн. Твори відомого дитячого письменника перекладено багатьма мовами світу. Вони подарують вам багато радощів, веселощів, сміху.
      Для дітей молодшого шкільного віку.

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Анатолія Дімарова "На коні й під конем"


Дімаров, А. А. На коні й під конем: повість / А. А. Дімаров; худож.-оформлювач Є. В. Вдовиченко . - Харків: Фоліо, 2009. - 319 с. 

    Відомий український письменник Анатолій Дімаров народився у 1922 році у Миргороді на Полтавщині. Пережив страшні роки голодомору, у Велику Вітчизняну воював на фронті, був командиром партизанського загону, має кілька поранень. Увесь цей життєвий досвід пізніше відбився в творах письменника. У 1982 році за досягнення в галузі літератури він був удостоєний Шевченківської премії. 
    Анатолій Дімаров написав кілька захоплюючих книжок для дітей, серед них і автобіографічна повість «На коні й під конем» - весела історія про збитошного хлопця, з яким увесь час трапляються кумедні пригоди. 

(17.08. - 23.08.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Всеволода Нестайка "Загадка старого лева"

 
Нестайко, В. Загадка старого клоуна: повість: [для мло. і серед. шк. віку] / В. Нестайко; худож. Ю. Радіч. - Вид. 2-ге, перероб. і доп. - К.: Країна Мрій, 2014. - 272 с.: іл. - ISBN 978-511-538-002-2.

Цей пригодницький роман Всеволода Нестайка, який побачив світ 1982 року, перевидається вперше. Автор розповідає про київське шкільне життя вчорашнього сільського хлопчика Стьопи Наливайка, про його друзів із 6-Б та про його фантастичні мандри в минуле і майбутнє за допомогою старшого друга Чака, старого клоуна і чаклуна. Завдяки Стьопі та невгамовному духові козацьких пращурів, що живе в його душі, читач має змогу побачити Київ і киян у різні історичні епохи, починаючи від часів Ярослава Мудрого і закінчуючи ХХ століттям.у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Гаррієта Бічер-Стоу "Хатина дядька Тома"

 
Бічер-Стоу, Г. Хатина дядька Тома: роман: для серед. шк. віку / Г. Бічер-Стоу; перекл. з англ. В. І. Митрофанов; іл. Є. М. Рибальченка. - К.: Школа, 2008. - 352 с.: іл. - (Дит. світ. бетселер).
   
   Американська письменниця Гаррієт Бічер-Стоу написала цей роман понад сто років тому. На той час він мав шалений успіх, спонукаючи всіх чесних людей світу виступити проти жорстокої системи невільництва.
Твір читається із зацікавленням, а тема будь-якого гноблення людини людиною актуальна й досі.
 
 

(10.08. - 16.08.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Оксани Лущевської "Найкращі друзі"

 
               
  
  Лущевська, О. Найкращі друзі: для серед. шк. віку / Оксана Лущевська; іл. Н. Гайди. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2012. – 172 с.: іл. – (Класні Історії).
  
      Ксеня, дівчинка iз провінційного українського містечка, має вірного друга, котрий мешкає за океаном. Ерік i Ксеня листуються з того часу, як дівчинка відвідала англомовний тa6ip у Сполучених Штатах. Ксеня мpiє про зустріч з Еріком - i мрія збувається. Ерік приїжджає в Україну, на гостину до Ксені. Але не сам... Із галасливим товариством, яке, хоч i дуже приємне, однак постійно не дає найкращим друзям, Epiкy i Kceнi, залишитися наодинці.
 
 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Олекси Стороженка "Скарб"

       
  
  Стороженко, О. Скарб: [Для мол. та серед, шк. віку] / О. Стороженко; упорядкув. та передм. О. Шевченко. - К.: Школа, 2008. - 208 с: іл.

    До збірки увійшли твори українського письменника Олекси Петровича Стороженка (1806-1874). Побут, звичаї, повір'я українського селянства, героїчні сторінки козацької вольниці, пов'язані з останнім періодом існування Запорозької Січі, Коліївщина — основні теми творчості письменника.
Добір поданих текстів обумовлений шкільною програмою з української літератури.
Розрахована на школярів, вчителів, студентів-філологів, усіх, хто цікавиться творчістю О. Стороженка.
 

(3.08. - 9.08.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
"Спалений чайник та інші негаразди"


Серія «Швидка допомога» зацікавить школярів молодших і середніх класів, котрі час від часу потрапляють у різні" неприємні ситуації, — псують побутову техніку, забувають про день народження бабусі або розбивають татову улюблену чашку. Проте, безвихідних ситуацій не буває. А от як навчитися блискавично реагувати на такі халепи та ще й запобігати їм — розповість ця книга.


 

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Павла Стороженка "Розбійники з лебединого шляху"

 

Розбійники з лебединого шляху [Текст] : цікавинки про морських піратів, віднайдені, упорядковані та перекладені з різних зарубіжних джерел Павлом Стороженко. - К. : Мистецтво, 1995. - 192 с. : іл.

Книжка призначається для любителів гостросюжетної літератури, які знайдуть тут грунтовну хроніку бурхливого, сповненого пригод, усіляких несподіванок і жахів життя «морських вовків» і авантюрників протягом двох тисячоліть. Тут ідеться про тих, хто викликав гнів бога Діоніса, на кого обрушували свої кари Александр Македонський і Цезар, хто нишпорив у водах Балтики в часи середньовіччя і грабував кораблі, що везли золото Південної Америки для королів Іспанії. І водночас тут є цікаві сторінки про мрійників-утопістів XVII та XVIII ст., про піратів, засновників «ідеальних республік».