*** Вітаємо вас на нашому сайті ***
(27.07. - 2.08.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Марії Чумарної "Лумпумчик"

 
 
    Чумарна М. Лумпумчик / Марія Чумарна; худ. О. Мазур. - Львів: Апріорі, 2008. - 132 с: іл.

    Якщо ви хочете пізнати найпотаємніші «секрети» нашої планети, здійснити фантастичні мандрівки у часі і просторі, а головне - знайти мудрого і надійного друга, - прочитайте цю книжку. Бо сатурнівець Лумпумчик і ваш ровесник Василь Ігнатенко поведуть у світ неймовірних пригод, допоможуть відкрити для себе власні чарівні можливості.


(20.07. - 26.07.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Андрія Куркова "Пригоди пустомеликів та інші пригоди"

 
До книги «Пригоди пустомеликів та інші історії» увійшли три казкові повісті «11 оказій із життя пустомеликів, їх друзів і сусідів», «Школа котоповітроплавання» та «Велика повітроплавна подорож». Останні два твори також виходили окремими книжками в іншому видавництві.
Хто такі пустомелики? Це такі дивні істоти, які постійно говорять нісенітниці, щоб урізноманітнити своє життя.у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Романа Росіцького "Лук нічної громовиці"

 
Чого бракує тринадцятирічному під­літкові, як то кажуть, для пов­ного щастя? Сенсорної «труби», крутого ноутбука, мерседеса останньої моделі? А може, життя втрачає сенс без любові і турботи батьків, доброти бабусі й дідуся, вірної подруги? Або – вічної і неповторної природи, яка відкриває всі свої скарби, якщо ти не ледар і не варвар? Не зайвою буде й дрібка фантазії. І непереборне бажання змінювати світ на краще. Не віриш? Читай!
(13.07. - 19.07.) найбільшим читацьким попитом користувалась:
 
у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Віри Паронової "Велике серце"
 
 
Паронова, В. Велике серце: оповідання: [для дітей дошк. та мол. шк/ віку] / Віра Паронова; худ. В. Дунаєва. - Тернопіль: Підручники і посібники, 2013. - 80 с.

До збірки увійшли оповідання про дружбу, безпеку життєдіяльності, ставлення до тварин тощо.
 


у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Юрія Ярмиша "Солодкий Марципан"


Ярмиш, Ю. Солодкий Марципан / Юрій Ярмиш. - Х.: Ранок, 2015. - 96 с.: іл. - (Улюблена книга дитинства").

Одного разу хлопчик Петрик потрапив до солодкої країни Марципанії. Марципани там росли просто в полі, як помідори, а на городі ріс найсправжніший торт. Маленькі мешканці цієї країни мали солодкі імена та тільки й знали, що солодко їсти, довго спати та постійно вихваляти свого короля. Це були справжні нероби — їм навіть заборонялося грати, співати й танцювати! Марципанці давно забули смак хліба із сіллю і чистої води та були абсолютно впевнені, що одяг росте на деревах. Петрик доведе новим друзям, що життя не може бути тільки солодким — у ньому не обійтися без солоного, кислого та гіркого. Разом герої книги подалають низку випробувань і стануть по-справжньому щасливими. Для молодшого та середнього шкільного віку.
 


(6.07. - 12.07.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Джеремі Стронга "Канікули з близнятами"Стронґ, Дж. Канікули з близнятами / Джеремі Стронґ; іл. М. Павленка; пер. з англ. О. Стадника. - Л.: Видавництво Старого Лева, 2015. - 189 с.

А чи знаєте ви, хто така Василина-Капустина? А який стосунок має чубатий кінь до курчат? А хто переможе в двобої – коза чи велетенський пес? А як готувати кроликів до кролячих перегонів? Ні? То мерщій беріться читати нову книжку про пригоди Ніколаса та його невгамовної сімейки.  
 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Сью Таундсенда "Таємний щоденник Адріана Моула"
 
 

Таунсенд, С. Таємний щоденник Адріана Моула: роман / С. Таунсенд; пер. з англ. А. Сагана. - Львів.: Видавництво Старого Лева, 2014. - 240 с. - (Майже дорослі). 

Тринадцятирічний Адріан Моул має стільки гризот, що ровесникам і не снилося. Вугрі, проблеми зі здоров’ям, складні стосунки між батьками, неприйняття його поезії — і то ще далеко не все. Читай про все це (і не тільки це) у його таємному щоденнику.