*** Вітаємо на нашому сайті! ***
(29.06 - 05.07) найбільшим читацьким попитом користувалась:
 
у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга 
Андрія Куркова "Школа котоповітроплавання"
 
   
 Курков, А. Школа котоповітроплавання: казка / Андрій Курков; пер. з рос. Г. Осадко; худ. Т. Проць. – Тернопіль: Навчальна книга-Богдан, 2010. – 32 с.: іл.

 
 у відділі обслуговування учнів 5-9 класів книга 
Лесі Українки "Бояриня. Лісова пісня"

 

Українка, Л. Бояриня: драм. поема; Лісова пісня: драма- феєрія в 3-х діях / Леся Українка. — К.: Укр. письменник, 2000.— 176 с.

Книга вміщує два вершинні драматичні твори Лесі Укра­їнки, перший з яких протягом десятиліть за радянського часу був заборонений до друку. Національну ідею, дух України геніальна поетеса втілила в цих творах найглибше, а змістом своїм та суттю вони взаємодоповнюються.
Видання розраховане на широке коло читачів, зокрема і як посібник для школярів та студентів при вивченні на­вчальних програм.

 
 
 
(22.06 - 28.06) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Павла Супруненка "Легенди козацького краю"

Супруненко, П. Легенди козацького краю / Павло Супруненко. - Запоріжжя: Берегиня, 1995. - 136 с.: іл. 
   Оповідання-легеиди, які містяться в книзі, є своєрідною літературною обробкою переказів, що були поширені (і нині побутують) в колишніх землях запорозьких вольностей. У них висвітлюються найбільш яскраві й характерні сторінки історіі за­порозьких козаків, особливості їхнього способу життя, побуту, культури.
    Кожна легенда споряджена примітками й детальним роз’ясненням її історичного й народного підгрунтя. Книга доповнена козацьким довідником.
 


у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Олекси Стороженка "Скарб"
      
  
  Стороженко, О. Скарб: [для мол. та серед. шк. віку] / О. Стороженко; упорядкув. та передм. О. Шевченко. - К.: Школа, 2008. - 208 с: іл.

    До збірки увійшли твори українського письменника Олекси Петровича Стороженка (1806-1874). Побут, звичаї, повір'я українського селянства, героїчні сторінки козацької вольниці, пов'язані з останнім періодом існування Запорозької Січі, Коліївщина — основні теми творчості письменника.
Добір поданих текстів обумовлений шкільною програмою з української літератури.
Розрахована на школярів, вчителів, студентів-філологів, усіх, хто цікавиться творчістю О. Стороженка.
 


(15.06 - 21.06) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
В. Нестайка "Дивовижні пригоди в лісовій школі: сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії"
     

Нестайко, В. З. Дивовижні пригоди в лісовій школі: сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії / Всеволод Нестайко; мал. В. Харченка. — X.: Школа, 2008. — 208 с.

   
Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповідає про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання.

 

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Євгена Гуцала "Сім'я дикої качки"
 
   
    Гуцало, Є. Сім'я дикої качки:[для мол. та серед. шк. віку] /  Євген Гуцало; упорядкув. та передм. Лесі Вороніної. -  К.:  Школа, 2007. -  218 с.: іл.

  Цю книжку склали вибрані оповідання й повість відомого українського письменника Євгена Гуцала. Найтоншими барвами своєї  чудової мови автор вимальовує перед читачем складний і водночас  такий прекрасний світ дитинства з його радощами й печалями, а ще  світ живої природи, частиною якого є і ми, люди. 
 
(8.06 - 14.06) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Юрія Ярмиша "Їжачок і Соловейко"

 

Ярмиш, Ю. Ф. Їжачок і Соловейко / Юрій Ярмиш; худож. П. І. Яресько. - 3-тє вид. - К.: Музична Україна, 1992. - 72 с.: іл.


До збірки сучасного українського письменника Юрія Ярмиша увійшли з музичною тематикою. Серед них: «Музична історія», «Музиканти, «Місяця», «Пісня гарячого серця», «Старий маестро», «Горда скрипка», «Їж», Соловейко» та інші. Призначена для дітей дошкільного і молодшого шкільного, а також для бібліотек.
 
 у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Володимира Винниченка "Вибрані твори"

 
 
     
Винниченко, В. Вибрані твори / В. Винниченко; упоряд. текстів, передм. та прим. О. М. Савченко. – Х.: Ранок, 352 с. – (Програма з літератури).


(1.06 - 7.06) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Сашка Дерманського "Чудове Чудовисько"
 
    
Дерманський, С. Чудове Чудовисько: повість / Сашко Держанський; іл. М. Паленка. – К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2008. – 270 с. : іл.
 
    У новій захоплюючій пoвicтi Сашка Дерманського розповідається про незвичайне знайомство дівчинки Coнi з чудовиськом Чу. За кілька місяців Чу мусить заробити cім подяк від людей, бо інакше його закинуть у Країну Жаховиськ. Безліч пригод i небезпек спіткає гepoїв, але справжня дружба творить дива...
    Це четверта дитяча книжка одного з найталановитіших молодих українських письменників.

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Тамари Крюкової "Гордівниця" 
    Крюкова, Т. Ш. Гордівниця: роман: для дітей серед. та ст. шк. віку / Тамара Крюкова; пер. А. Зіньківська; іл.: Н. Гордієнко, А. Савицька. — X.: Ранок, 2012. — 400 с.: іл. - (Дівоче фентезі).

   «Гордівниця» — це перша з семи історій про пригоди в світі фентезі. На сторінках цього гостросюжетного роману оживають легенди. Кинувши виклик долі, героїня книг Злата пізнає таємниці Всесвіту.
    На шляху до щастя їй доведеться пройти крізь труднощі і негаразди, чари і чорну магію, дізнатися ціну дружбі, любові та зради, відкрити для себе сенс життя...
    У захоплюючій казці «Закляття гномів» красуня Злата потрапляє в астральний світ у пошуках відповідей на чарівні загадки. Через безліч пригод прекрасну героїню веде одне бажання — знову зустрітися з коханим принцом, якого вона колись несправедливо образила.
     Якщо Ви прочитаєте цю книгу разом з дитиною, то і самі отримаєте величезне задоволення і по-новому поглянете на чарівну сторону власного дитинства.