*** Вітаємо на нашому сайті! ***
(18.05 - 24.05) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Катерини Перелісної "Скажу на вушко"


 
Перелісна, К. Скажу на вушко!: казки та вірші для дітей / Катерина Перелісна; упоряд. і передм. Г. М. Кирпи; худ. В. А. Дунаєва. - К.: Школа, 2008. - 159 с.: іл. - (Хрестоматія школяра).

   До збірки входять казкові та поетичні твори письменниці з діаспори Катерини Перелісної, що складають основу української класики. Більшість із них в Україні друкуються вперше.

(18.05 - 24.05) найбільшим читацьким попитом користувалась:
 
у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Миколи Носова "Пригоди Незнайка та його друзів"

 
    
Носов, М. Пригоди Незнайка та його друзів / Микола Носов; пер. з рос. Ф. Маківчук; худ. О. Зобніна. - К.: Махаон-Україна, 2008. - 190 с.: іл.
 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Пауля Маара "Машина для здійснення бажань, або суботник повертається в суботу"

 
Маар, П. Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу / П, Маар; пер. Є. Горєва; худож. П. Маар. - Вид. 3-тє. - Вінниця: Тезис; Тернопіль: Начальна книга - Богдан, 2014. - 192 с.: фл. - (Пригодницька бібліотека). - ISBN 978-966-421-106--9.

Саме в суботу повертається Суботик — маленька істота з п'ятачком і яскраво-рудим волоссям. Істота, яку так полюбив пан Пляшкер, ще як Суботик приходив уперше. На щастя, Суботик не змінився аніскілечки, хіба що зараз він знає геть усе про машину для здійснення бажань. Що ж уміє робити та машина? А що завгодно! Як-от напхати повнісіньку шафу вермішелі, виростити посеред кухні яблуню, повним ходом в'їхати на авто у сусідній будинок, майже довести пана Амфібера до сказу і ще чимало неймовірно зухвалих речей. Для молодшого та середнього шкільного віку. Вперше видано українською! Цю книгу виготовлено на якісному пухкому фінському книжковому папері, який знижує контрастність і полегшує читання

 


(11.05 - 17.05) найбільшим читацьким попитом користувалась:
 
у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Грицька Бойка "Билиці діда Гриця"


    
    Бойко, Г. П. Билиці діда Гриця: веселинки, скоромовки-спотиканки, зarадки: для дошк. та мол. шк. віку / Г.П. Бойко; [упоряд. І. Т. Бойко; передм. В. Г. Бойка]; худож. В. Г. Ширяєв. - К.: Веселка, 2004. - 119 с.: іл. - (Українській дитині). 

    Грицько Бойко (1923-1978) - ввійшов у літературу для дітей на початку 50-х років і дуже швидко полюбився маленьким читачам. Лише в Україні за життя поета вийшло понад п'ятдесят книжок. Секрет успіху - в рідкісному дарі підмічати й поетично осмислювати кумедні пригоди, що трапляються з дітьми. Найдотепніші твори поета - смішинки про малят і звірят, шкільні й спортивні веселинки, скоромовки-спотиканки, Загадки. Адресовані вони тим, хто цінує гостре, влучне слово, любить і розуміє гумор, уміє покепкувати не тільки з когось, а й із себе самого, хто хоче, сміючись, позбутися якоїсь вади, стати мудрішим, кмітливішим. 


 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Григорія Квітки-Основ'яненка "Сватання на Гончарівці"
 
   Квітка-Основ'яненко, Г. Ф. Сватання на Гончарівці: повісті, п'єси / Г. Ф. Квітка-Основ'яненко; худож.-оформлювач А. С. Ленчик. - Харків: Фоліо, 2008. - 351 с. - (Укр. класика).

      Григорій Квітка-Основ'яненко (1778-1843) - перший український прозаїк, талановитий драматург, творчість якого мала значний вплив на розвиток української літератури. Головним творчим принципом Квітка-Основ'яненко вважав "писання з натури", про те, що було йому знайоме і близьке. А знав він найкраще і любив свою рідну Харківщину, її природу, звичаї її мешканців, які стали героями його творів. 
     Творчий доробок письменника складають комедії, повісті та оповідання, більшість яких здобули визнання сучасників та зберегли свою художню цінність до наших днів. 
До збірки ввійшли повісті «Маруся», «Козир-дівчина» і «Конотопська відьма» - один з перших творів у європейській літературі так званої химерної прози, а також популярні драматичні твори письменника: «Шельменко-денщик» і «Сватання на Гончарівці». (05.05 - 10.05) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
книга Е. Б. Вайта "Павутиння Шарлотти"
 

Вайт, Е. Б. Павутиння Шарлотти: повість – казка: [для дітей мол. шк. віку] / Елвіс Брукс Вайт; пер. з англ. О. Мокровольського; худ. О. Чичик. – К.: Країна Мрій, 2013. – 288 с.: іл.  


Ця повість-казка, написана в 1952 році американським письменником Елвісом Бруксом Вайтом, стала однією з найулюбленіших дитячих книжок в усьому світі, тому що в ній ідеться про справжню дружбу, відданість, невичерпні вигадки й веселі пустощі. Маленька дівчинка на ім’я Ферн урятувала і виростила поросятка Вілбера як свого домашнього улюбленця. На фермі, куди згодом відправили Вілбера, він потоваришував з багатьма тваринами. Але найвідданіший його друг — гарненька і розумна павучиха Шарлотта — вдруге врятувала Вілберове життя, а як — ви дізнаєтеся самі, прочитавши цю цікаву книжку.
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Елеонор Портер "Полліанна"Портер, Е. Полліанна: повість / Елеонор Портер; пер. з англ. М. Карнаух-Шурпік; худ. А. Воронкова. – Тернопіль: Навчальна книга-Богдан, 2013. – 256 с.: іл. – (Богданова шкільна наука).

 
 Ця книга — світовий бестселер. Кожного, хто перегорне її сторінки, вона зробить милосерднішим, вселить оптимізм у зневіреного. А чи вмієте ви грати в чудодійну гру «в радість»? Якщо ні, то прочитавши цю книгу, — неодмінно зумієте! І світ одразу ж стане добрішим. Спробуйте - переконаєтесь!
   Для широкого кола читачів.