*** Вітаємо на нашому сайті! ***
(27.04 - 3.05) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
 Л. Українки "Давня казка"

 
 
    Українка, Л. Давня казка: для мол. та серед. шк. віку / Л. Українка; упорядкув. та передм. Л. Ліщинської. - К.: Школа, 2006. — 240 с.: іл. — (Хрестоматія школяра).

    До хрестоматії увійшли вибрані твори класика української літератури Лесі Українки (1871-1913) — казки, поезії, поеми, драматичний твір «Лісова пісня».


(20.04 - 26.04) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Братів Грімм "Казки" 
 

   Брати Грімм. Казки: для мол. шк. віку / Брати Грімм; пер. з нім. С. Й. Сакидона; мал. М. І. Компанця. - К.: Веселка, 2000. - 110 с.: іл.

    До цієї книжки увійшли кращі зразки казки відомих німецьких казкарів XIX ст. Якоба та Вільгельма Грімм: "Пані Метелиця", "Бременські музиканти", "Золота гуска", "Кіт у чоботях", "Щасливий Ганс" та інші твори, що вивчаються за шкільною програмою. 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Стіґа Ларссона "Повітряний замок, що вибухнув: міленіум"


   Ларссон, С. Повітряний замок, що вибухнув: міленіум: скандинавський гостросюжетний роман / С. Ларссон; перекл. В. М. Верховня; худ. О. Г. Жуков. - Харків: Фоліо, 2012. - 894. - (Карта світу).

   Стіґ Ларссон (1954—2004) — талановитий шведський письменник і журналіст, твори якого набули популярності вже після передчасної смерті автора. Він — автор відомої трилогії «Міленіум» про детектива-журналіста Мікаеля Блумквіста та дівчину-хакера Лісбет Саландер. У видавництві «Фоліо» вже вийшли друком перший і другий романи трилогії «Чоловіки, що ненавидять жінок» та «Дівчина, що гралася з вогнем».
    Роман «Повітряний замок, що вибухнув» — третя остання частина трилогії.
    Головна героїня — Лісбет Саландер — не здається. Виснажена після кількох поранень, перебуваючи під охороною в лікарні, вона вирішує помститися своїм ворогам і довести системі, яка, ще коли Лісбет була дитиною, зламала їй життя, запроторивши до божевільні, свою невинуватість. Однак самій упоратися з цим ій несила. На допомогу дівчині знову приходить журналіст Мікаель Блумквіст, чия викривальна книжка сколихне громадськість і переполохає уряд і спецслужби. І можливо, тоді справедливість переможе.

 

(13.04 - 19.04) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Марії Чумарної "Лумпумчик"

 
 
    Чумарна М. Лумпумчик / Марія Чумарна; худ. О. Мазур. - Львів: Апріорі, 2008. - 132 с: іл.

    Якщо ви хочете пізнати найпотаємніші «секрети» нашої планети, здійснити фантастичні мандрівки у часі і просторі, а головне - знайти мудрого і надійного друга, - прочитайте цю книжку. Бо сатурнівець Лумпумчик і ваш ровесник Василь Ігнатенко поведуть у світ неймовірних пригод, допоможуть відкрити для себе власні чарівні можливості.
 
 
у відділі обслуговування дошкільніків та учнів 5-9 класів книга
Миколи Куліша "П'єси"

 


До збірки творів видатного українського драматурга М. Г. Куліша ввійшли кращі його п'єси: "Мина Мазайло","Народний Малахій","Маклена Граса","Патетична соната",які рекомендовані шкільною Програмою з української літератури для текстуального вивчення.

  
(6.04 - 12.04) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Всеволода Нестайка "Космонавти з нашого будинку"

 
   
  Нестайко, В. З. Космонавти з нашого будинку / В. З. Нестайко; іл. Ю. Радіч. - К.: Країна Мрій, 2014. - 2-ге вид. перероб. - 352 с.: іл.

   
До пропонованої книжки класика української дитячої літератури Всеволода Нестайка увійшли повість "Пригоди Грицька Половинки" та кілька яскравих оповідань про життя школярів, їхні веселі пригоди і справжню дружбу.
    Для дітей молодшого і середнього шкільного віку.

 

у відділі обслуговування дошкільніків та учнів 5-9 класів книга
Вігдіса Йорта "Йорген + Анна = любов"
 

Йорт, В. Йорген + Анна = любов: роман / Відгіс Йорт; пер. з нор. Н. Іваничук. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2014. - 160 с. - ISBN 978-617-679-089-1.

Анна непосидюща, весела десятилітня дівчинка, яка понад усе любить таємниці, лазити по деревах і гасати на велосипеді. Та ось у її класі з’являється новачок, Йорґен, і звичний світ Анни перевертається догори дриґом, бо вона вперше в житті закохується. На її шляху стають численні суперниці, але Анна готова на все, щоб здобути прихильність Йорґена. Бо ж коли йдеться про кохання, усі засоби дозволені, хіба ні?
...


 


(30.03 - 5.04) найбільшим читацьким попитом користувалась:
 
у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Григора Тютюнника "Степова казка"


    
    Тютюнник, Г. М. Степова казка: казки та оповідання: для дошк. та мол. шк. віку / Григір Тютюнник; мал. О. Зенич, Н. Герасименко. - К.: Веселка, 2008. - 96 с.: іл. - (Українській дитині). 

    «Найдорожчою темою, а отже й ідеалом, для мене завжди були і залишаться доброта, самовідданість і милосердя людської душі в найрізноманітніших проявах»,- зізнався Григір Тютюнник (1931-1980) видатний український письменник, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка та премії імені Лесі Українки. 
    У цій книжці люди, тварини, звірята, птахи й комахи, рослини змальовані в єдності, у взаємодії. Вони розмовляють, дружать, допомагають один одному. 
    Маленькі читачі творів Григора Тютюнника потраплять у чарівний світ рідної природи, навчаться розуміти її красу, уважно й шанобливо ставитися «до братів наших менших» і ще більше полюблять українське слово, неперевершеним майстром якого був письменник.
 

у відділі обслуговування дошкільніків та учнів 5-9 класів книга
Віктора Гюго "Собор Паризької Богоматері"

 

«Собор Паризької Богоматері» — один із найвідоміших романів класика французького романтизму Віктора Гюго. У творі відображені сильні людські пристрасті, розкриті проблеми історичного прогресу і соціальної справедливості, а також вічна проблема боротьби добра і зла.