*** Вітаємо на нашому сайті! ***
 
(23.02. - 1.03.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Тараса Шевченка "Мені тринадцятий минало"

 
     Шевченко, Т. Мені тринадцятий минало: вибрані поезії / Т. Шевченко. - К.: Веселка, 1994. - 155 с.: іл.

   До цієї книжки ввійшли вірші Тараса Григоровича Шевченка про тяжке життя селянських дітей за давніх часів кріпаччини, про материнське щастя й материнське горе, про людську мудрість, славну історичну минувшину, а також про велику любов до рідного народу.


 
у відділі обслуговування учнів 5-9 класів книга 
Cтепана Процюка "Залюблені в сонце"

 
      Процюк, С.  Залюблені в сонце. Друга історія Марійки і Костика / Степан Процюк; худ. А. Котова. - К.: Грані-Т, 2008. - 64 с.: іл.
    
    Марійка і Костик не чекали на нього, а воно раптом прийшло. На нього ніхто не чекає, адже воно Перше. Несміливе, полохливе і до кінця не усвідомлене. Про кохання Марійки і Костика, здається, знала вся школа. Поза очі їх називали Ромео і Джульєтою. Їм заздрили, чинили перешкоди й не хотіли зрозуміти. Однак від того вони ще дужче вірили у своє кохання, а тому ця історія має інший фінал, аніж у шекспірівських героїв. Узагалі з до фіналу історії ще далеко. Про те чи стане перше кохання єдиним, читайте в повісті відомого сучасного українського письменника Степана Процюка "Залюблені в сонце. Друга історія Марійки і Костика". 
    ...Минув рік. Перше кохання Марійки і Костика подорослішало разом із героями. Тепер між ними не лише солодкі поцілунки - іноді трапляються отруйно-пристрасні ревнощі та непевно-гіркуваті сварки. Але й це відступає перед всемогутніми словами: "Я люблю тебе!". 
(16.02. - 22.02.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Лесі Українки "Давня казка"

 
Українка, Л. Давня казка: для мол. та серед. шк. віку / Л. Українка; упорядкув. та передм. Л. Ліщинської. - К.: Школа, 2006. — 240 с.: іл. — (Хрестоматія школяра).

    До хрестоматії увійшли вибрані твори класика української літератури Лесі Українки (1871-1913) — казки, поезії, поеми, драматичний твір «Лісова пісня».
 
 у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Валер'яна Підмогильного "Місто"


Підмогильний, В. Місто: роман: [для ст. шк. віку] / Валер'ян Підмогильний; передм.     О. Лещенко. — К.: Школа, 2008. - 288 с. — (Шкільна хрестоматія).
 

    У виданні представлено роман «Місто» відомого українського письменника В. Підмогильного (1901-1937) - одну із знакових книг століття. Розповідь про долю юнака в тенетах великого полісу, по суті живого хижого організму, що висмоктує совість людини. Це суто українська драма людини — сільської натури з її темною підсвідомістю, що роз'їдає серцевину особистості.
  Твір рекомендовано до вивчення шкільною програмою з української літератури.
(09.02. - 15.02.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Олени Пчілки "Сосонка"


Пчілка, О. Сосонка: [для мол. та серед. шк. віку] / О. Пчілка; упоряд. та передм. О. Шевченко; іл. О. Літвінова. - К.: Школа, 2007. - 176 с.:іл.

   
До даної збірки увійшли твори для дітей української письменниці Олени Пчілки (1849 - 1930). Книжка складається з чотирьох розділів, які містять вірші, байки, оповідання, казки письменниці та її фольклорні записи (дитячі пісеньки, потішки, загадки). 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Олекси Стороженка "Скарб"

       
  
  Стороженко, О. Скарб: [Для мол. та серед, шк. віку] / О. Стороженко; упорядкув. та передм. О. Шевченко. - К.: Школа, 2008. - 208 с: іл.

    До збірки увійшли твори українського письменника Олекси Петровича Стороженка (1806-1874). Побут, звичаї, повір'я українського селянства, героїчні сторінки козацької вольниці, пов'язані з останнім періодом існування Запорозької Січі, Коліївщина — основні теми творчості письменника.
Добір поданих текстів обумовлений шкільною програмою з української літератури.
Розрахована на школярів, вчителів, студентів-філологів, усіх, хто цікавиться творчістю О. Стороженка.
 

 
 
 
(2.02. - 8.02.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів книга
Ігора Землянських "Наші птахи"
 

      Ігор Землянських Наші птахи. - К.: Богдана, 2004. - 48 с. ISBN 966-7058-58-1.

У невеликих оповіданнях цієї книги розповідається про найвідоміші види птахів, які живуть на території України. Розрахована на дітей дошкільного віку та молодшого шкільного віку.

 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Джеремі Стронга "Розшукується ракета на чотирьох лапах"

 
   
  Стронг, Дж. Розшукується ракета на чотирьох лапах! / Джеремі Стронг; пер. з англ. В. Морозова, іл. М. Паленка. - Л.: Видавництво Старого Лева, 2008. - 237 с.

Чудова новина! Ракета на чотирьох лапах повертається!!! Повертається для того, щоб знову завдати купу клопотів своїм господарям, втрапити в халепу, накрасти купу їжі і… зникнути. Але не сумуйте. Вона обов’язково повернеться! І не сама...