*** Вітаємо на нашому сайті! ***

(24.09. - 30.09.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Оксани Сенатович "Малий Віз"

    Сенатович, О. Малий Віз: Вірші, повісті й оповідання: [для мол. шк. віку] / Передм. І. Лучука; іл. В. Дунаєвої. — К.: Школа, 2007. — 174 с.: іл.
 

    До цього видання ввійшли вибрані твори для дітей Оксани Сенатович (1941-1997) — вірші, повісті, оповідання, а також переспіви. Ця книжка має на меті прислужитися найменшим читачам і їхнім батькам, школярам і вчителям у знайомстві з особливим світом письменниці, яка вміє зачаровувати читачів своїми спостережливими, вишуканими, майстерними і дотепними творами.
    Книга розрахована на дітей молодшого віку, їхніх батьків, школярів, учителів, студентів-філологів, усіх-, хто цікавиться творчістю О. Сенатович.у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Ольги Мальчина "Чудеса повсякденого життя"
    Мальчина, О. Чудеса повсякденного життя. — К.: Грані-Т, 2009. — 72 с., іл. (Сучасна дитяча проза)

    
Останній день навчання перед канікулами напередодні Нового року не віщував нічого незвичайного для третього «Б». Та коли всі збиралися додому, раптом у класі з'явився Дід Мороз і запевнив, що звалився прямісінько з Місяця. Ну то й що, скажете ви, Дідові Морозові вільно подорожувати, куди завгодно... Проте чому третьокласники опинилися в дрімучому лісі й зустріли там екстравагантну Бабу Ягу, яка мешкає в некерованій хатинці? Мабуть, настав час скористатися древньою книгою заклинань...(17.09. -23.09.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Василя Чухліба "Братики Кіндратики"    Чухліб, В. Братики Кіндратики: казкові оповідання: для дошк. та мол. шк. віку / В. Чухліб; худ.: К. Іванова, В. Штанко. - К.: АВІАЗ, 2006. - 32 с.: іл.


у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Панаса Мирного "Хіба ревуть воли, як ясла повні?"    Мирний, П. Хіба ревуть воли, як ясла повні?: для серед. та ст. шк. віку / П. Мирний; передм. О. Шевченко. — К.: Школа, 2007. — 336 с. — (Шкільна хрестоматія).

    Дане видання пропонує роман «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» видатного українського письменника Панаса Мирного (1849-1920), про якого І. Франко сказав: «Свіжий і сильний талант». Своє творче покликання Панас Мирний визначив ще в юності, записавши в «Щоденнику»: «... хочу показати безталанну долю життя людського, високую його душу, тепле серце». Мети він досяг в одному зі своїх кращих творів.
    Розрахована на школярів, вчителів, студентів-філологів, усіх, хто цікавиться творчістю Панаса Мирного.(10.09. -16.09.) найбільшим читацьким попитом користувалась:


у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Михайла Коцюбинського "Ялинка"


    Коцюбинський, М. Ялинка: [для мол. та серед, шк. віку] / Упоряд- кув. і передм. Л. Ліщинської. — К.: Школа, 2006. — 240 с.: іл. — (Хрестоматія школяра).
    
    До даного видання увійшли кращі твори видатного українського письменника М. Коцюбинського (1864-1913) — оповідання про дітей «Харитя», «Ялинка», «Маленький грішник», прозові твори «Цвіт яблуні», «Сміх», «Сон», «Дорогою ціною».
         Добір поданих текстів обумовлений шкільною програмою з української літератури.
    Розрахована на школярів, вчителів, студентів-філологів, усіх, хто цікавиться творчістю М. Коцюбинського.

 

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Івана Нечуя-Левицького «Повісті»


    
    Нечуй-Левицький, І. С. Микола Джеря; Бурлачка; Кайдашева сім'я: Повісті / К.: Дніпро, 2001. — 428 с. (Б-ка школяра).

    До книжки класика української літератури, видатного письменника-демократа (1838—1918) ввійшли повісті «Микола Джеря», «Бурлачка» та «Кайдашева сім'я», які є яскравим взірцем соціально-побутової прози.

 (3.09. - 9.09.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
Василя Чухліба "Неслухняний Гарбузик"


    
    Чухліб, В. Неслухняний Гарбузик: Казки: [Для дошк. та мол. шк. віку] / худ. К. Іванова - К.: АВІАЗ, 2009. - 32 с.: іл.
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
«Легенди та міфи України»    Легенди та міфи України / уклад. В. П. Товстий. — Харків: Промінь, 2005. — 64 с.: іл.
    
    З вікових глибин зринає перед нами фантастичний світ легенд, казок і міфів України. Книга дарує своєму юному читачеві найкращі з них. Усі вони захоплюють своєю дотепністю, витонченістю, мовним багатством. Широке коло фантастичних героїв постає перед нами: відьми й вовкулаки, вовкуни і змії, водяники й русалки, ворожбити і знахарі, вурдалаки й дідьки. Але, які б не були складні ситуації, перемагає наш дотепний і щирий народ з його багатою фантазією і мудрим гумором. Чимало легенд пов'язано з нашими уславленими Карпатами, природою України і повсякденним буттям.
    Адресується дітям молодшого та середнього шкільного віку.