*** Вітаємо на нашому сайті! ***

(28.05. - 03.06.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
З. Ментазюк "Чарівний Іванко"


    Ментазюк, З. Чарівний Іванко / Зірка Ментазюк; худ. М. Кісільова. - К.: Грані-Т, 2007. - 64 с.: іл. - (Сучасна дитяча проза).

   Ця книжка про пригоди хлопчика-мрійника Іванка, якого називали чарівним не за те, іцо він умів робити чудеса всілякі, а тому, що вірив у них. Разом з ним можна навчитися говорити до жабок, равликів, ластівок та інших істот, зрозуміти чому долиною цвіте бузьків вогонь, ведмежа цибуля та заяча конюшина. А іце познайомитись із зайчиком, який не зміг продати на ярмарку свій страх, зате здобув силу-силенну дарунків. Тож тепер він сидить край дороги і роздає їх батькам, аби діти одержували гостинці від зайчика Ці та інші казкові історії ви прочитаєте на сторінках збірочки, для тих, хто хоче збагнути світ. у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
В. і Я. Бердтів "Марципан Пломбірович"


   Бердт, В. Марципан Пломбірович: повість-казка: для мол. шк. віку / Валентин Бердт, Яна Бердт; іл. Н. Ярова. - Львів: Вид-цтво Старого Лева, 2009. - 149 с.: іл. - (Чотири лапи).

(21.05. - 27.05.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
В. Нестайка "Дивовижні пригоди в лісовій школі: сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії"


     Нестайко, В. З. Дивовижні пригоди в лісовій школі: сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії / Всеволод Нестайко; мал. В. Харченка. — X.: Школа, 2008. — 208 с.

    Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповідає про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання.у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
О. Довженка "Вибране"


    Довженко, О. Вибране: для ст. шк. віку / О. Довженко; упорядкув. текстів та передм. О. М. Таранченко. - К.: Школа, 2008. - 320 с. - (Бібліотека шкільної класики).

До збірки творів видатного українського кінорежисера і письменника О. П. Довженка (1894-1956) увійшли кіноповість «Зачарована Десна» — автобіографічна, лірико-філософська оповідь про становлення людини на зламі ХІХ-ХХ ст., оповідання та щоденникові записи.
  

(14.05. - 20.05.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
М. та С. Дяченків "Королівська обіцянка"     Дяченко, М. Королівська обіцянка: роман / М.Дяченко, С.Дяченко; пер. з рос. – К.: Зелений Пес, 2008. – 392 с. – (Зоряний гість).

      Така собі пересічна справа: п’ятьом принцесам знайти п’ять принців. Хіба що одна дещиця: Королівство – це новий світ у безмірі невідомого, і тут немає чужоземних принців. Просто немає.
    Отже, виконати королівську обіцянку неможливо, а не виконати її – втратити Королівство. Чим і ким пожертвує маг дороги заради виконання королівської обіцянки?
      Чим і ким пожертвує король Оберон – і заради чого, власне, ця жертва?
      Чим і ким можеш пожертвувати ти?


у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
А. Ліндгрен "Малий і Карлсон, що живе на даху"

    Ліндгрен, А. Малий і Карлсон, що живе на даху: повісті: для мол. шк. віку / А. Ліндгрен; худ. М. Ф. Коршунова. — Харків: Septima, 2007. — 496 с.


    Три відомі повісті сучасної шведської письменниці про веселі пригоди малого хлопчика Сванте і Карлсона, що живе на даху.


(07.05. - 13.05.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
 "Про маму"


     Про маму: зб. худож. творів на кожен день і до свята / Упоряд. та передм. Г. Кирпи. - К.: Школа, 2001. - 223 с. — (Хрестоматія школяра). 

    Ця книжка, що складається з кращих творів вітчизняної та зарубіжної літератури, нікого не залишить байдужим - вона вся мовби дихає любов'ю до матері.
    Збірник містить також матеріали, які можуть використовуватися вчителем для проведення тематичних уроків, святкових вечорів тощо. 
у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
Дж. К. Ролінг "Гаррі Поттер і філософський камінь"

 

     Ролінг, Дж. Гаррі Поттер і філософський камінь / Дж. Ролінг; перекл. з англ. В. Морозов. - К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2006. - 314 с. 
(30.04. - 06.05.) найбільшим читацьким попитом користувалась:

у відділі обслуговування учнів 1-4 класів книга
О. Пушкіна "Казка про золотого півника" 
   Пушкін, О. Казка про золотого півника / О. Пушкін; перекл. В. Паронової; іл. Г. Полякової. - Тернопіль: Навчальна книга - Богдан, 2009. - 15 с.: іл.

у відділі обслуговування учнів 5-11 класів книга
В. Винниченка "Вибрані твори"     Винниченко, В. Вибрані твори / В. Винниченко; упоряд. текстів, передм. та прим. О. М. Савченко.– Х.: Ранок, 352 с.– (Програма з літератури)