*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Семінар керівників освітніх округів вчителів Тернопільського району

30.04.2014
    30 квітня у приміщенні нашої книгозбірні відбувся постійно діючий семінар вчителів Тернопільського району. Спільна тема «Підвищення компетенції читачів шляхом використання інформаційних технологій в роботі бібліотеки» об`єднала педагогів, працівників бібліотеки та видавництва.
Методист ТРМК Ольга Демида розповіла вчителям про сучасні методи інтелектуального збагачення, шляхи розширення читацьких інтересів у дітей.
   До слова було запрошено директора бібліотеки Надію Новіцьку, яка наголосила на важливості співпраці шкіл та бібліотек, розповіла про інноваційні підходи, які використовуються працівниками книгозбірні у процесі виховання юних читачів.
Заступник директора бібліотеки Надія Чайківська ознайомила усіх присутніх із досвідом зарубіжних колег, а також розповіла про сучасні форми залучення дітей до книги.
Працівники «Видавництва навчальна книга – Богдан» запропонували вчителям переглянути книжкові новинки, запросили до співпраці, а також пообіцяли всіляко сприяти налагодженню комунікацій між школою, бібліотекою та видавництвом.
  З довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки педагогів ознайомила головний бібліограф інформаційно-бібліографічного відділу нашої бібліотеки Марія Колопенюк, адже довідкова література сприяє розширенню кругозору читача, формує навички використання інформаційних джерел.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 27, всього 525
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua