*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Виставка «Що вміють наші пальчики»

08.05.2018
        8 травня в нашій бібліотеці відбулось відкриття виставки «Що вміють наші пальчики», яка експонується в рамках проекту «Файне єднає», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції в Україні.
Картини, вітальні листівки, різноманітні вироби з паперу, шкіри, виконані в різних техніках рукоділля, тощо – і все це справа рук вихованців «Станції юних техніків», учасників гуртків «Орігамі» та образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва.  
        Свої роботи для експозиції люб’язно надали: Паніна Юлія – 11 років, Кліщ Адріана – 12 років, Головняк Софія – 11 років, Козак Олена – 13 років, Жовта Діана – 7 років, Амік Софія – 9 років, а також наша читачка - учениця 9-А класу ЗОШ №19 Рудяк Софія – 14 років. Керівники гуртків Качанова Ірина та Стандрет Галина з гордістю розповідали присутнім про своїх талановитих учнів, їх творчі вподобання, улюблені напрямки роботи, а також про підтримку рідних та близьких. Своє слово сказали і юні майстри, зокрема Софія Рудяк, яка поділилась секретами створення неймовірних прикрас та аксесуарів з полімерної глини.
         Всі роботи такі теплі, яскраві, вишукані. Хочеться вірити, що творча стежинка юних майстрів знайде своє продовження в нових доробках.
         Виставка функціонуватиме до 17 травня.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 50, всього 50
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua