*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Тренінг «Ґендер та дискримінація»

03.05.2018
        3 травня у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей пройшов тренінг «Ґендер та дискримінація». Захід відбувся в рамках проекту «Файне єднає», за участі бібліотекарів, внутрішньо переміщених осіб, партнерів, що сприяють реалізації даної програми та представників місцевої громади.
    Тренери Ярослав Мінкін і Оксана Потапова, які представляють ГО «Стан» розкрили шлях переходу від стереотипу до дискримінації за допомогою вправ «Молекула ідентичності» та «Вагон». Також розглядались позитивні і негативні стереотипи, що існують у сучасному українському суспільстві та процес їх трансформації в упереджене ставлення і дискримінацію.
       Учасники, відповідно до кейсів – реальних прикладів, розбирали критерії дискримінації: порушення прав і свобод, наявність певної захищеної ознаки, відсутність правомірної об’єктивної мети та недотримання принципу пропорційності між метою і способами її досягнення.
        Наприкінці заходу учасникам тренінгу були вручені сертифікати.
   Захід відбувся в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що впроваджує Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 3, з початку місяця 115, всього 115
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua