*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Ігротека

27.04.2018
    Комп’ютерні ігри – це улюблені розваги підростаючого покоління на сьогоднішній день. Але як поєднати  комп’ютерні ігри та активні розваги. Використовуючи Kinect-майданчик діти були активними учасниками своїх улюблених ігор. Відвідувачі бібліотеки забивали м’яч у ворота, граючи у футбол, дівчатка виконували різноманітні танцювальні рухи, а також всі разом бігли та підстрибували, коли на екрані з’явилась пригодницька гра.
     Також, одним з улюблених занять наших відвідувачів є настільні ігри. Особливою популярністю користується гра "Джанга". Під час гри діти не тільки намагаються вистроїти вежу, але й використовують дерев´яні бруски для будівництва власних будівель. Більш посидючі діти дуже полюбляють грати у шашки та шахи. Під час цих ігор дуже активними були уболівальники, які „підказували” вірні ходи та намагалися допомогти гравцям отримати перемогу.
      Ігротека працює завдяки проекту "Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблеми ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні" впровадженого Міжнародною організацією з міграції в Україні за фінансуванням ЄС.

Статистика перегляду сторінки: сьогодні 2, з початку місяця 69, всього 82
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua