*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Експозиція книг «Поезія – це скарб усіх віків, це діамант величиною в слово!»

21.03.2018
      Поезія… Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовний світ людини. Поезія – це, напевно, одне з найбільш геніальних досягнень людства. Висловлювати свої почуття у віршованій формі, мріяти про майбутнє і згадувати минуле - на це здатна тільки поезія.
     З метою заохочення до поетичної творчості, поширення поезії, а також встановлення діалогу між культурами, 21 березня 1999 року ухвалою ЮНЕСКО було прийняте рішення про запровадження Всесвітнього дня поезії. Уперше це свято відзначили в Парижі, а в українському календарі воно з’явилося 2004 року.
        Поезія входить у наше життя з дитинства. Вперше – з маминою колисковою, далі поетичне слово через прості дитячі вірші проникає в таємниці людської душі. З нагоди Всесвітнього дня поезії, у відділі обслуговування учнів 5-11 класів було представлено експозицію книг українських та зарубіжних поетів «Поезія – це скарб усіх віків, це діамант величиною в слово!», на фоні якої читачі і працівники бібліотеки читали вірші Т. Шевченка, Лесі Українки, Ліни Костенко, С. Будного, Г. Костів-Гуски, О. Германа та інших поетів.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 49, всього 111
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua