*** Вітаємо вас на нашому сайті ***

«Sуперполісмен» та гра «Безпека на дорозі – безпека життя»

20.02.2018
        20 лютого в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей в рамках програми «ПОЛіС» відбувся квест «Sуперполісмен» та гра «Безпека на дорозі – безпека життя». Учасниками заходу стали учні 5-А класу Тернопільської ЗОШ № 6, а також представники правоохоронних органів: Олександра Мялковська – інспектор із зв’язків з громадськістю УПП в Тернопільській області, Климчук Олеся – юристконсультант УПП в Тернопільській області, Горбоніс Тарас – старший інспектор ВБДР УПП в Тернопільській області.
Усі присутні були поділені на 2 групи, де 1 група грала квест, а 2 група зіграла гру.
Квест розпочався з того, що учасники були поділені на 2 команди, які на швидкість мали розкрити злочин здійснений і стінах бібліотеки – викрадення книги. На чолі кожної з команд були поліцейські які всіляко допомагали нашим юним слідопитам. З кожним розв’язаним завданням команди наближувались до розгадки яку все ж їм вдалось розгадати.
Тим часом, другу групу учасників теж було розділено на дві команди – правопорушників і правоохоронців. Завданням перших було порушувати ПДР, тобто показати – хто «крутіший» на дорозі, поліцейські, своєю чергою, повинні були знешкодити негідників і довести їхню вину.
На завершення заходів діти отримали призи: ручки невидимки та книги, а також  зробили спільне фото з працівниками поліції.
         Захід відбувся в рамках «Проекту з комунікаційної підтримки та залучення громадськості до процесу реформ» за підтримки Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності Держдепартаменту США (INL) та впроваджується IREX в партнерстві з Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO).


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 3, з початку місяця 91, всього 104
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua