*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Виставка «Свята надихають на творчість»

08.02.2018
         8 лютого в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей відбулося відкриття виставки «Свята надихають на творчість», яка експонується у рамках проекту «Файне єднає», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції в Україні за фінансування ЄС.
       Читальний зал книгозбірні наповнився теплим духом Різдва і запахом духмяного різнотрав‘я, тому, що на виставці представлені вироби з запашного сіна, листя кукурудзи, рогози, лози винограду та іншого різноманітного матеріалу. Свої роботи для експозиції люб’язно надали учасники гуртка образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва КЗ ТМР «Станція юних техніків» під керівництвом Качанової Ірини: Савгіра Софія 10 років, Чорноус Тарас 10 років і Мирослав 12 років, Савіцький Василь 11 років; учениця 4В ЗОШ №6 Гринчук Валерія 10 років; учениця 7В ЗОШ №24 Івасечко Уляна 12 років; майстер по виготовленню листівок в техніці розпис контуром Надія Гута; читачка бібліотеки, домогосподарка П‘янникова Любов; учасникі гуртків ТОКЦНМШУМПані Ірина з гордістю розповідала про своїх вихованців, їх вподобання,про техніки образотворчого мистецтва в яких працюють діти та їх міцну підтримку з боку батьків. Діти з задоволенням розповідали про свої вироби та ділилися планами на майбутнє.
      Родзинкою виставки стали ексклюзивні листівки пані Надії. Виявилось багато бажаючих отримати ексклюзивну листівку на згадку про зустріч з цікавою людиною.
       На завершення заходу, його ведуча, бібліотекар сектору естетичного виховання Іванна Павлішен, вручила всім учасникам подяки та побажала їм натхнення й нових творчих перемог.
https://art-departament.blogspot.com/2018/02/blog-post_9.html?spref=fb

Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 28, всього 189
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua