*** Вітаємо на нашому сайті! ***

«Крокуй обережно!»

25.01.2018
     «Крокуй обережно!» - під таким гаслом в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей в рамках програми «ПОЛіС» (Поліція і Спільнота) відбулась гра-мандрівка, метою якої стало ознайомлення дітей з правилами дорожнього руху. Учасниками заходу стали учні Тернопільської ЗОШ № 5, а також представники правоохоронних органів: Петро Тихович – начальник відділу Ювенальної превенції УПД ГУНП в Тернопільській області, Микола Подлянський – капітан поліції,старший інспектор відділу Ювенальної превенції та Олександра Мялковська – інспектор із зв’язків з громадськістю УПП в Тернопільській області. Розпочався захід з цікавої бесіди про складнощі та «родзинки» професії поліцейського. Діти дізнались про сім основних принципів поліцейського, а також поділились планами та мріями щодо майбутньої професії. Знайшлися серед присутніх і сміливці, які бачать себе в лавах правоохоронних органів. А от що найбільше приваблює школярів у цій професії, так це вишукана форма і можливість допомагати людям. Від дружньої розмови перейшли безпосередньо до гри. Учасників було розділено на дві команди – правопорушників і правоохоронців. Завданням перших було всіляко порушувати ПДР, тобто показати – хто «крутіший» на дорозі, поліцейські, своєю чергою, повинні були знешкодити негідників і довести їхню вину. Як і кожна добра казка, наша гра завершилась перемогою добра над злом, а юні учасники відкрили для себе новий, хоч подекуди й небезпечний, але проте дуже цікавий світ.
         На завершення заходу діти отримали книги по правилах дорожнього руху, світловідбиваючі браслети, магнітики з емблемою «Моя нова поліція» та  зробили спільне фото з працівниками поліції.
         Захід відбувся в рамках «Проекту з комунікаційної підтримки та залучення громадськості до процесу реформ» за підтримки Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності Держдепартаменту США (INL) та впроваджується IREX в партнерстві з Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO).
 
 
 

Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 32, всього 230
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua