*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Жива бібліотека «Будні поліції»

18.01.2018
В Тернопільській обласній бібліотеці для дітей стартувала програма «ПОЛіС», покликана  вибудувати плідну співпрацю між поліцією та населенням. Програму було розпочато заходом «Будні поліції», який проходив у формі «живої бібліотеки».
Учасниками заходу стали учні Української гімназії ім. І. Франка 10-Б класу. На якийсь час звичний для нас процес читання перетворився на «діалог особистостей», в якому читачі залишились «читачами», а представники поліції «перевтілились» у книги! Всі присутні були поділені на дві групи, і саме «читання» проходило по 20 хвилин у кожному колі. Після сигналу ведучого, групи обмінювались «книжками» та спілкування продовжувалось. Таким чином, наші захисники і уся їхня діяльність стали для представників суспільства «прочитаною книгою», доступною усім і кожному.
На завершення заходу діти отримали сувеніри з емблемою «Моя нова поліція» та зробили спільне фото з поліцейськими.
Захід відбувся в рамках «Проекту з комунікаційної підтримки та залучення громадськості до процесу реформ» за підтримки Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності Держдепартаменту США (INL) та впроваджується IREX в партнерстві з Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO).


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 2, з початку місяця 34, всього 243
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua