*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Майстер-клас по виготовленню ялинкової прикраси

12.12.2017
Новорічні свята наближаються з кожним днем, тому саме час подумати про святкові прикраси для ялинки. Зазвичай все це можна придбати в магазині, прилавки яких «ломляться» від сувенірів і прикрас, призначених для новорічного декору. Але ми вирішили не витрачатися, оскільки ялинкові іграшки можна змайструвати своїми руками! А ще цей процес - дуже цікавий для дітей.
Тому, 12 грудня, в читальному залі бібліотеки зібралися наші «веселі майстри» щоб створити свою ексклюзивну ялинкову прикрасуОхочих було чимало. Із захопленням та цікавістю до нас долучилися працівники бібліотеки та батьки маленьких майстрів. Це передноворічне спілкування перетворилося на справжнє свято для дітей, які із задоволенням творили красу разом  з керівником гуртка «Весела майстерня» Ольгою Карпич.
Діти вирізали та склеювали паперові смужки, вирізали та згинали заготовки, формували свої ялинкові іграшки. В стінах бібліотеки витав святковий, новорічний настрій, бо тут панувала творчість, дитяча фантазія та почуття прекрасного.
По завершенню майстер-класу учасники фотографувалися разом із власними виробами, які залишили собі на згадку.

 


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 31, всього 223
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua