*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Віртуальна мандрівка «Японія – країна контрастів»

29.11.2017
2017 рік за ініціативою Президента України оголошено роком Японії в Україні. Цього року виповнюється 25 років з часу визнання Японією незалежності України та встановлення дипломатичних стосунків між нашими країнами. А 45 років тому, за словами Президента України, «духовні столиці наших держав – Київ і Токіо – розпочали історію своєї дружби та тісних обмінів».  Не викликає сумніву, що це – ще один крок на шляху до співдружності двох країн, а зближення українського та японського народів посприяє розвитку діалогу культур, таких своєрідних і цікавих.
З цієї нагоди,  працівник ТОБ для дітей Загородна С.В. підготувала і провела для учнів 5Б класу Української гімназії ім. І.Франка віртуальну мандрівку «Японія – країна контрастів».
Під час заходу було продемонстровано слайд – презентацію на якій відображена Японія як країна з дуже давніми й непорушними традиціями, яких мешканці чітко дотримуються й досі. Так залишилися традиційними японський костюм «кімоно», літературна японська мова, національний інтер’єр, церемонія чаювання і величезна кількість інших оригінальних звичаїв та захоплення натуральною красою пейзажу, квітів, моря, що здавна описуються у віршах та прозі. На завершення проведено огляд матеріалів книжково-ілюстративної виставки: Грані світу. Україна-Японія: дерев’яна архітектура; Лапицька О. «Оригамі»; Японські народні казки; Велика ілюстрована енциклопедія. Географія; Країни світу. Енциклопедичний словник.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 15, всього 259
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua