*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Вечір пам’яті «Голодний смерч над Україною» (До Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні)

23.11.2017
У XX сторіччі український народ пережив одну з найстрашніших трагедій у своїй історії – голодомор. Україна, яка завжди годувала хлібом весь світ, зазнала масового голоду. Країна втратила тоді мільйони своїх дітей. Голодомор приніс багато горя. У нього були об’єктивні й суб’єктивні витоки й наслідки. Вісімдесять п’ять років минуло відтоді. Час лікує душевні рани, але рану в серці України загоїти неможливо.
До дня вшанування пам’яті жертв голодомору, працівник ТОБ для дітей Загородна С.В. підготувала і провела для учнів 10Б класу Української гімназії ім. І. Франка вечір пам’яті «Голодний смерч над Україною».
Під час заходу було продемонстровано слайд – презентацію «Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу» та документальний фільм «Невідома Україна. Великий злам». На завершення проведено огляд літератури про події цих років:  Р.Конквест. «Жнива скорботи», «Голодомор – геноцид українського народу. 1932-1933», матеріали Всеукраїнської наукової конференції «Голодомор 1932-1933 років як величезна трагедія українського народу», В.Борисенко «Свіча пам’яті».


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 15, всього 281
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua