*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Екскурсія містом «Мальовнича мандрівка Тернополем»

19.11.2017
      Тернопіль місто унікальне, іншого такого не знайдеш. Тернопіль зачаровує своєю красою у будь-яку пору року. А туристичні памˈятки вражають своєю незвичайністю та історією. В цьому ми змогли ще раз переконатися на вчорашній екскурсії «Мальовнича мандрівка Тернополем», яка проходила в рамках проекту «Файне єднає». В екскурсії приймали участь і місцеві жителі, і діти, які приїхали з тернопільського району, і вимушено переміщені особи.
       Не дивлячись на похмуру погоду Тернопіль зустрів нас теплом і гостинністю. Велике розмаїття памˈяток і памˈятників архітектури зробили нашу подорож цікавою і насиченою. Розпочалась екскурсія на центральній площі біля драмтеатру. Фактично з того місця, де розпочало існування саме місто Тернопіль, і потихеньку просувалась центральною алеєю вздовж унікального трьохстороннього годинника, памˈятника відомій оперній співачці Соломії Крушельницькій, скульптурної композиції, подарованої місту американцями, під назвою «Несподівана зустріч». Також ми відвідали домініканський костел, церкву Різдва Христового,  памˈятник  Данилу Галицькому, Тернопільський замок та перлину нашого міста – Тернопільський став. І це ще не весь перелік цікавих місць, де зупинялась наша екскурсія.
       Особливо хотілося б відмітити нашого екскурсовода Галину, яка дуже цікаво розповідала про історію і сьогодення Тернополя, чим привертала увагу і пересічних громадян, які також приєднувались до нашої групи. Під час екскурсії  Галина не просто освітлювала історію міста, а й доповнювала її пізнавальними історіями і легендами, що робило подорож ще більш цікавою і незабутньою.
       Захід відбувся в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблеми ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» впровадженого МОМ за фінансуванням ЄС.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 16, всього 348
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua