*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах»

20.11.2017
  З  12 жовтня по 20 листопада в усіх спеціалізованих бібліотеках для дітей України проходив Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах».
  Організаторами конкурсу виступили Національна бібліотека України для дітей та Фонд Миколи Томенка «Рідна країна».
   Конкурс організований з метою формування у дітей основ безпеки дорожнього руху, культури поведінки на вулиці, профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму, навчання дітей правилам поведінки на вулицях і дорозі, сприяння збереження здоров’я та життя дітей, а також  створення умов для реалізації їхніх творчих здібностей та талантів.
   У конкурсі брали участь читачі-діти віком від 7 до 12 років.
  До Тернопільської обласної бібліотеки для дітей надійшло 114 конкурсних матеріалів від 107 учасників – читачів районних, міських бібліотек для дітей та сільських бібліотек-філій області, серед яких обрано 3 переможці. Учасники конкурсу у свої роботах зобразили можливі небезпечні ситуації під час дорожнього руху та способи їх запобігання.
  Обласне журі підвело підсумки конкурсу та визначило переможців, роботи яких будуть направлені до Національної бібліотеки України для дітей для призначення дати нагородження переможців за участю представників Громадського руху Миколи Томенка «Рідна країна», зокрема:

1 місце – Келимник Марія, м. Кременець;
2 місце – Гонсьор Тарас, м. Підгайці;
3 місце – Абрамець Іван, с. Високе Монастириського р-ну. 
 
  Щиро вітаємо переможців конкурсу і дякуємо усім учасникам, бажаємо їм дотримуватись правил дорожнього руху та бути уважними і пильними на вулицях.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 19, всього 356
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua