*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Свято професії в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей

29.09.2017

З Вірою, Надією і Любов’ю в серці зустріли своє професійне свято працівники Тернопільської обласної бібліотеки для дітей. У Всеукраїнський день бібліотек книгозбірня вітала своїх читачів оновленим інтер’єром, святковими декораціями і звісно ж – масою книжкових новинок-цікавинок.

Інформувати тернополян про наближення свята бібліотекарі розпочали вже у перші дні тижня – під час PR-акції «Ви ще не читаєте? Тоді ми йдемо до вас!» На головній площі міста працівники книгозбірні презентували новинки літератури, обмінювались з містянами думками про те, яку користь суспільству приносять бібліотеки і читання зокрема.
Більш детально про історію головної дитячої книгозбірні області та її роль у житті підростаючого покоління дізнались учасники екскурсії «Книжковий дім відкритий всім».
Своїм баченням бібліотеки як сучасного та комфортного простору для навчання і дозвілля, поділились юні користувачі під час експрес-опитування «Я хочу, щоб в бібліотеці було...». Над філософським питанням «Я читаю тому, що...» «ламали» голови чи не найзатятіші книголюби Тернополя під час акції «Вільний мікрофон». За справжнє щастя юним читачам було потрапити під «Книжковий дощ новинок», а також «пірнути» в море цікавої інформації, знайомлячись з виставкою «Бібліотека – твій простір для розвитку».
Особливого колориту будь-якому бібліотечному святу завше додають зустрічі з творчо обдарованими людьми краю. На цей раз «смаколиками» власної «літературної кухні» маленьких читайликів «пригощала» письменниця Ірина Мацко. А от про те як, де і ким створюються підручники, читачам-старшокласникам розповіла Ніна Міляновська – упорядник хрестоматій зарубіжної літератури для учнів 5-11 класів, автор численних наукових праць.
Працівники Тернопільської обласної бібліотеки для дітей це яскравий приклад сучасного бібліотекаря – відкритого до спілкування, творчості та співпраці практично в усіх напрямках роботи. Промовистим свідченням цього стала переповнена читальна зала книгозбірні під час святкової програми «Бібліотека збирає друзів». З «іменинами професії» колектив та директора бібліотеки Новіцьку Надію Семенівну вітали : керуючий справами виконавчого апарату Тернопільської обласної ради – Іван Геннадійович Бабійчук, головний спеціаліст управління культури облдержадміністрації – Ігор Володимирович Натолочний, поет, літературознавець, доктор економічних наук, професор – Василь Дерій, голова Тернопільського осередку Спілки Української молоді в Україні – Леся Володимирівна Голик, викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи ТНПУ ім. В.Гнатюка – Ольга Володимирівна Водяна, вчитель-методист української мови і літератури Української гімназії ім. І. Франка – Олександра Миколаївна Грабовська, керівник Колл центру переселенців Тернопільщини – Яна Шкуратова.
Святкову атмосферу заходу творили юні артисти – студенти Тернопільського обласного музичного училища ім. С. Крушельницької, чарівні ведучі Оксана Романюк та Тетяна Хованець, а також неперевершена виставка робіт «Творчість бібліотекарів». Усі шановні гості дійства отримали пам’ятні подяки за співпрацю від книгозбірні. А найбільш сумлінних та креативних працівників ТОБД було нагороджено почесними грамотами від Тернопільської обласної ради та управління культури Тернопільської обласної держадміністрації.Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 45, всього 423
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua