*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Тренінг «Соціальна згуртованість, мобілізація внутрішньо переміщених осіб. Проектна діяльність та розвиток громади»

10.08.2017
    7–9 серпня у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей проходив тренінг «Соціальна згуртованість, мобілізація внутрішньо переміщених осіб. Проектна діяльність та розвиток громади» в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні». Тренінг організований Міжнародною організацією з міграції в Україні (МОМ) та  фінансований Європейським Союзом.
   До участі в заході долучились працівники бібліотек, представники громадських організацій, вчителі, правозахисники, психологи, студенти, внутрішньо переміщені особи та інші активні жителі громади міста Тернополя. Згуртована в ході навчання команда буде реалізовувати проект ініційований обласною бібліотекою для дітей та групою внутрішньо переміщених осіб.
    Під час триденного спілкування  тренери МОМ Марія Тищенко та Арсен Келічавий навчали учасників, як писати успішну проектну заявку (термінологія, структура, командний склад проекту, аналіз зацікавлених сторін, оцінка ризиків, генерація ідей для проекту місцевої громади). Ефективній роботі в команді, сприяли симуляційні та ділові ігри: «Олімпія», «Старий рибалка і золота рибка» і «Катастрофа в пустелі», які також допомогли напрацювати навики аргументації та контраргументації, знайти компроміси, навчили слухати та входити в положення інших людей.
    Знання, отримані під час тренінгу дали старт роботі над практичною реалізацією власного проекту «Файне єднає». Презентація напрацювань відбулась третього дня, за участі п. Естер Руїз де Азуа – координатора з питань надзвичайних ситуацій і стабілізації Міжнародної організації з міграції та п. Анни Єрьоміної – представника Міжнародної організації з міграції в Україні. Коментарі, зауваження та пропозиції шановних гостей були дуже важливими та допомогли від коректувати певні недоліки та підкреслити сильні сторони новоствореного проекту.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 23, всього 472
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua