*** Вітаємо вас на нашому сайті ***

Огляд книжково-ілюстративної виставки «Провідник української нації» (До 110-ої річниці від дня народження українського політичного і військового діяча Р. Шухевича)

29.06.2017
Ім`я героя і патріота України, головного командира Української Повстанської Армії Романа Шухевича (псевдоніми: Чернець, Хмара, Степан Дзвін, Щука, Тур, Тарас Чупринка) було й залишається живим символом нескореності національно-визвольної боротьби на західноукраїнських землях. Під його проводом УПА спершу у відкритих боях, а потім невеликими підпільними групами чинила впертий опір найчисленнішим на той час у світі сталінським збройним силам. І цей відчайдушний спротив тривав набагато довше, ніж основний період Другої світової війни.
Відзначаючи 110-у річницю від дня народження Романа Шухевича у відділі обслуговування 5-11 класів оформлено книжково-ілюстративну виставку «Провідник української нації». З літератури представленої на виставці можна більш детально дізнатись про видатного українського політика, військового і державного діяча, Героя України.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 3, з початку місяця 32, всього 321
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua