*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Огляд книжково-ілюстративної виставки «Щоб ніколи світанки не здригались від слова війна» (До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні)

20.06.2017
Задля всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності, щорічно 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Друга світова війна – найкривавіший  конфлікт, у ході якого загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей. Безповоротні втрати України в цій війні 8-10 млн. осіб, які загинули під час бойових дій, через окупаційний терор та голод в тилу, примусовий вивіз. Внаслідок бойових дій постраждало понад 700 міст та містечок, 28 тисяч сіл.
Ми пам’ятаємо тих, хто так і не повернувся з війни, хто першим прийняв на себе страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.
З нагоди відзначення  Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні у відділі обслуговуваня 5-11 класів обласної бібліотеки для дітей оформлено книжково-ілюстративну виставку  «Щоб ніколи світанки не здригались від слова війна». На виставці представлена література, яка допоможе відвідувачам дізнатись про трагічні події 1941-1945 років. Зокрема, цікавими для читачів будуть видання: Ф. Левітас «Друга світова війна:український вимір»; та збірка «Ніхто не забутий, ніщо не забуте».


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 18, всього 431
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua