*** Вітаємо вас на нашому сайті ***

Виставка-роздум "Людина і природа: гармонія чи трагедія" (До Дня довкілля)

19.04.2017
Багато століть тому, людина цілком залежала від природи. Вона була безпорадною перед сильною зливою, пожежами лісів, виверженнями вулканів…Але вона жила в єдності з природою, була вдячною за їжу, що давав оточуючий світ та за придатні умови для існування.
Зараз ми вже, здається, знаємо роль людини у світі. Саме вона, знищивши природу, створила навколо себе «оточуюче середовище», саме вона поставила планету на край безодні своїми атомними безумствами. Але людина забула про головне – про те, що теж є часточкою цієї природи, і плюндруючи усе довкола, ми насамперед ведемо боротьбу із нами самими. Щороку, в третю суботу квітня, коли наша прекрасна Земля готується до весняного оновлення, усе свідоме громадянство відзначає День довкілля. З нагоди цього свята, у відділі обслуговування учнів 5-11 класів Тернопільської обласної бібліотеки для дітей було проведено огляд виставки "Людина і природа: гармонія чи трагедія".
Дана виставка містить чимало літератури про те, як потрібно берегти, охороняти і збагачувати світ живої природи. Ці знання стануть у пригоді як сучасному, так і майбутнім поколінням читачів, а також усім тим, хто бачить нашу країну сильною, багатою і квітучою державою.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 31, всього 337
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua