*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Огляд книжково-ілюстративної виставки "Поезія - з глибини серця і душі"

18.04.2017

Кажуть, що талановиті люди переважно народжуються у провінції. І це правда. Наприклад, Борщівщина славна не тільки знаменитою вишивкою, а й багатьма  талановитими людьми, серед яких наша землячка, поетеса, громадська діячка, член Національної спілки письменників, лікарка Ганна Костів-Гуска. 

Ганна Костів-Гуска - лікар за фахом та поетеса за покликом душі.   Її вірші відзначаються високою культурою мислення й почуттів. Вони розкривають природу людських взаємин, красу навколишнього світу  і таємниці Всесвіту.

   Творчість Ганни Костів-Гуски вносить в сучасну українську літературу світло надії та любові, вселяє віру у добре майбуття, дає нам підстави впевнитися, що наше літературне слово неповторне, пісенне, глибоко національне та релігійне.

Ганна Костів-Гуски благословила у світ багатьох юних початківців, вихованців літературної студії "Стежечка", якою керувала. Поезії перекладені киргизькою, білоруською, російською, італійською мовами та мовою есперанто. Автор багатьох популярних пісень.

З нагоди відзначення 70-літнього ювілею нашої землячки в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Поезія з глибини серця і душі», на якій представлено книги: «Голгофа», «Червоні кетяги калини», «Нічлава», «Цвіте біля хати калина», та інші.

У літературознавстві існують лише невеличкі спроби аналізу поезій Г. Костів-Гуски. Про світогляд поетеси можемо дізнатися лише із періодичних видань та окремих інтерв’ю. Тому кожне знайомство читача із новою поезією авторки, кожна зустріч із живим її словом дають нам можливість спілкування, дотику до світлої думки, бажання змін у світі і у собі на краще, позитивніше, глибоко моральне, а разом з тим – невичерпне джерело для пізнання.Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 36, всього 367
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua