*** Вітаємо вас на нашому сайті ***

Поетична година «Все, що душа довірила словам»

21.03.2017
Поезія, як океанська хвиля –
бурхлива й тиха водночас.
Думкам дарує ніжності вітрила,
щоб гостротою правди покарати нас.
Просіть благословення в неї,
щоб "бути чи не бути" назавжди.
В ній кров гарячої ідеї,
в ній щира сповідь для душі!

21 березня Всесвітній день поезії — свято, яке відзначається щороку (у день весняного рівнодення). Встановлено 1999 року ухвалою 30-ої сесії ЮНЕСКО.
  Серед кращих винаходів людства поезія займає почесне місце. Скільки століть люди намагаються розумом пояснити чудо поезії! Чому вірші здатні чарувати, підбадьорювати, надихати на подальшу боротьбу? Або, навпаки, заспокоювати, зцілювати душу. Як вдається поетам так глибоко проникати в людські почуття? Дотепер немає відповіді на питання, в чому секрет поетичних чарів. Поезія залишається загадкою. Наша землячка, письменниця Леся Романчук сказала: «Письменник (і, звичайно, поет) – це така дивна людина, яку Господь посилає на світ, обдаровуючи талантом висловлювати словами почуття... Потрібно навчитися підкорювати слова, аби вони лягли на душу читача».
З нагоди цього свята 21 березня в Тернопільську обласну бібліотеку для дітей на поетичну  годину «Все, що душа довірила словам» завітав наш земляк Володимир Барна – український поет, журналіст, громадський діяч, публіцист, літературознавець, перекладач. Член Національної спілки письменників України (1994) і НСЖУ (1981). Дипломант обласної премії імені В. Вихруща (2003). Автор біля 20 поетичних збірок. Його вірші перекладені іспанською, англійською, польською, білоруською, російською та есперанто мовами.
Присутні на заході  учні 10-Б класу Української гімназії імені Франка та працівники бібліотеки були приємно вражені цікавим діалогом з поетом.  А також п. Володимир мав нагоду прослухати свою поезію у виконанні бібліотекарів та гімназистів, які досить вдало підібрали твори і професійно декламували їх. Зустріч пройшла в теплій та невимушеній обстановці. Прозвучали вірші і у авторському виконанні. Учні і вчитель Олександра Миколаївна, бібліотекарі і сам В. Барна отримали хороший настрій у цей весняний день.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 2, з початку місяця 29, всього 452
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua