*** Вітаємо вас на нашому сайті ***

Психологічний тренінг "Задатки, здібності, таланти. Як знайти покликання дитини"

19.03.2017
     Як знайти покликання дитини? Дуже просто! Потрібно лише зрозуміти сильні сторони свого чада і допомогти розкритись їм на повну.
   19 березня Тернопільська обласна бібліотека для дітей та ГО «ПЛЦ «Ефектус» організували психологічний тренінг для батьків «Задатки, здібності, талант. Як знайти покликання дитини». Під час заходу батьки наших читачів поринули у складний світ дитячої психології. В ході тренінгу було обговорено багато важливих питань, які стосуються проблем ранньої діагностики обдарованості дитини. Психолог ознайомила учасників з найдієвішими способами розкриття талантів малюків, надала чіткі рекомендації, як допомогти дитині відшукати улюблену справу.
   Батьки зрозуміли різницю між здібностями та талантом, окреслили кордони свого втручання у самореалізацію дітей, ознайомились з алгоритмом підбору професій відповідно до індивідуальних особливостей людини.
   Важливо, що багато учасників не перший раз на таких зустрічах. Зі слів батьків, в ході таких тренінгів, в атмосфері душевності та довіри, батьки можуть поділитись власними думками щодо виховання та розвитку дітей, обмінятись досвідом батьківства


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 34, всього 281
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua