*** Вітаємо вас на нашому сайті ***

Пізнавальна мандрівка мистецьким глобусом «Новий рік у країнах світу»

21.12.2016
Новий Рік — одне із найзагадковіших свят, і не тільки тому, що його очікування й святкування пов’язане зі світом добрих казок і магії, але ще й тому, що в загальнолюдській культурній традиції це, єдина подія, яка щорічно протягом століть відзначається у всіх країнах на всіх континентах. «Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш», – цьому принципу підпорядковуються новорічні традиції всіх народів.
Так, 21 грудня напередодні Нового року бібліотекар сектору мистецтв Іванна Павлішен провела для учнів 6-Б класу Української гімназії ім. І. Франка пізнавальну мандрівку Мистецьким глобусом «Новий рік у країнах світу». Діти дізналися, що в кожній країні святкування Нового року відбувається по різному, що жителі різних країн мають свої, відмінні від наших звичаї .
На завершення мандрівки Мистецьким глобусом діти відповідали на запитання вікторини. Учні отримали багато позитиву, і дізналися багато цікавого, а найактивніші отримали сертифікати на безкоштовну гру KINECT.
Вітаємо  всіх з наступаючим Новим роком! Загадуйте бажання, і вони обов´язково збудуться. Треба всього лише повірити в це маленьке новорічне диво.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 2, з початку місяця 29, всього 359
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua