*** Вітаємо вас на нашому сайті ***

Інтелектуальний турнір «Знавці різдвяних традицій»

08.12.2016
Уявити історію нашого народу без столітніх традицій, обрядів, світу вірувань і фольклору не можливо. Із далеких віків прийшли до нас звичаї колядувати, щедрувати, засівати Новорічним зерном на щастя, на долю, світле майбутнє. Із тих далеких часів прийшла до нас і красуня ялинка, дідух, смачна кутя. А скільки про ці свята і звичаї складено пісень, щедрівок, колядок, віршів, написано книг, створено музичних творів!
Про новорічно-різдвяні свята писали у своїх творах Тарас Шевченко та Іван Франко, Леся Українка і Михайло Коцюбинський, Архип Тесленко і Борис Грінченко... 
Напередодні Різдвяного циклу свят, працівники сектору мистецтв провели інтелектуальний турнір «Знавці різдвяних традицій». Захід проходив в стінах Української гімназії ім. І. Франка за участі учнів 5-Б класу. В ході турніру, діти називали основні атрибути колядування, головні празники січня пов’язані з народженням Христа.
Найерудованіші «знавці» турніру отримали в нагороду сертифікати на безкоштовну гру KINECT.
Але, найголовніше те, що школярі щиро шанують українські традиції, знаються на історії та фольклорній спадщині рідної Батьківщини.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 26, всього 483
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua