*** Вітаємо вас на нашому сайті ***

Навчання в рамках "Школи сучасного бібліотекаря"

24.11.2016
 Нині бібліотечна галузь нашої країни функціонує в очікуванні змін, передбачених адміністративно-територіальною реформою. В таких умовах першочерговим завданням кожного бібліотекаря є визначення основних напрямів роботи, які будуть максимально корисними як для читача, так і для громади в цілому. З цією метою на базі Тернопільської обласної бібліотеки для дітей відбулось навчання в рамках  Школи сучасного бібліотекаря, учасниками якого стали працівники бібліотек-філій Бучацького, Козівського  та Тернопільського районів. Традиційно навчання розпочалось зі знайомства, після чого заступник директора з наукової роботи Надія Чайківська провела консультацію на тему «Бібліотека – центр громадського життя і культурного спілкування». В ході консультації було обговорено такі питання: правові аспекти діяльності бібліотек, підвищення ролі книгозбірень у житті місцевої громади, професіоналізм та етична культура бібліотекаря.
  Основний акцент було поставлено на необхідності налагодження контакту бібліотекаря з громадськістю, розширення співпраці з різноманітними організаціями та освітніми закладами.
  Про те, як масова робота сприяє формуванню позитивного іміджу бібліотеки, учасникам Школи розповіла завідувачка науково-методичного відділу Тетяна Хованець. Увазі присутніх було представлено таку цікаву форму масової роботи як виставка-інсталяція та різні варіації її оформлення. Бібліотекарі, своєю чергою, ділились власними професійними досягненнями, наводили приклади успішних масових заходів, до яких було залучено як читачів, так і звичайних жителів сіл та містечок.
  З усіма тонкощами бібліографічного опису учасників заняття ознайомила завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу ТОБД Людмила Ігнатюк. Вона також надала низку рекомендацій щодо ведення та поповнення картотеки. А от перевірити  власні професійні навички, бібліотекарі мали змогу під час практичного заняття – здійснюючи аналітичний опис видання.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 2, з початку місяця 19, всього 385
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua