*** Вітаємо вас на нашому сайті ***

Національна волонтерська мережа Code Club розпочала безкоштовні курси по програмуванню "Скретч" у бібліотеці

02.10.2016
Code Club UA – це всеукраїнська мережа безкоштовних факультативних волонтерських клубів кодування для дітей 9-11 років. Це проект, в межах якого волонтери навчають дітей писати комп’ютерні програми у вільний від уроків час. Таких клубів в Україні уже багато, а в Тернополі – перший, що діє в обласній бібліотеці для дітей. Заняття  відбуваються щонеділі о 14.00 годині в Інтернет-центрі книгозбірні.
Перше заняття з основ програмування для тернопільської дітвори  відбулось у неділю, 2 жовтня, де вони мали можливість подорожували інтерфейсом Scratch. Це інтерпретована  динамічна  візуальна  мова програмування, що має за мету навчити дітей поняттю програмування і дає змогу створювати власні анімовані та інтерактивні історії, ігри, анімації, музику та інші витвори. Ними можна обмінюватися всередині міжнародної спільноти, яка поступово формується в мережі Інтернет.
Діти на занятті з окремих блоків будували частини коду, який потім запускав анімацію в дію. Зокрема, навчилися робити так, щоб кіт танцював на місці, змінював колір, а також керувати різноманітними ефектами і додавати ще одного персонажа в анімацію.
Ділячись враженнями від даного заняття, учасники не приховували своєї радості й захоплення від набутих знань та виконання інтелектуальних завдань.
На завершення, малечу пригостили солодощами та чаєм, запросили відвідувати бібліотеку якнайчастіше, беручи участь в заняттях з програмування й інших цікавих заходах.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 427
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua