*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Книжково-ілюстративна виставка «Ходить осінь по землі гарна чорноброва»

20.09.2016
   Швидко промайнуло літо, настала пора року, яку в народі називають чарівною, замріяною, золотою. Слухаєм, спостерігаєм природу в перші осінні дні і відчуваєм її урочисту красу.
Усі люблять осінню пору року, а особливо дітки, її барви самоцвіти різнокольорові листочки. З цієї нагоди працівники відділу обслуговування дошкільників й учнів 1-4 класів, оформили книжкову виставку під назвою «Ходить осінь по землі гарна чорноброва». На розгорнутій книжкові виставці були представлені кращі дитячі твори, казки і проза на осінню тематику.
    Так, як наша Осінь багата пора року, плодовита, розкішна, то центральним розділом виставки став розділ про дари осені.В ньому були представлений барвистий кошик для дітей, в якому дітки мали змогу побачити різноманітні овочі, фрукти, які дозрівають тільки восени.
   Відвідувачі бібліотеки були вражені цікавим оформленням і тематикою, яка була представлена. Мали змогу роздивитися, помилуватися, мальовничою осінньою картиною, яка переливалася звідусіль і дивувала як і діток, так і відвідувачів, які були присутні на цій виставці.Осіння виставка сприяла гарному настрою і отримала багато позитивних відгуків.
 Тематику осені у відділі доповнює виставка-інсталяція "Осінній книгопад", яка розміщена на віконній вітрині та милує око перехожим.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 5, з початку місяця 22, всього 906
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua