*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Історико-патріотична година «Найкраща країна – моя Україна» (до 25-річчя Незалежності України)

22.08.2016
Цьогоріч Україна святкує двадцятип’ятиліття своєї Незалежності. Напередодні головного державного свята, у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей відбулась історико-патріотична година «Найкраща країна – моя Україна». Врочистий захід проходив у читальній залі відділу обслуговування учнів 5-11 класів за участі читачів книгозбірні - учнів Великоберезовицької ЗОШ.
         Перших до слова було запрошено школярів. Одягнені в кольористі вишиванки, хлопці та дівчата вітали свою Батьківщину з величним святом Незалежності. Коштовною оправою до щирих дитячих слів стали нев’янучі поезії славних синів і дочок України – Івана Франка, Лесі Українки, Олександра Олеся.Слова вдячності і глибокої шани прозвучали на адресу славних воїнів, митців, добродійників, які протягом багатьох віків відстоювали свободу й незалежність української нації. Ця боротьба триває і до нині, невблаганно карбуючи імена сучасних героїв на скрижалях нашої історії.
         Етапи розвитку і становлення самостійної держави під назвою Україна усім присутнім представила вчитель історії  Великоберезовицької ЗОШ Наталія Хабло. Вона також наголосила, що майбутнє нашої Батьківщини залежить від молодого покоління українців, від єдності, сили духу і непохитного бажання іти разом в майбутнє шляхом процвітання і незалежності.
         Справжнім екскурсом у минуле для учасників заходу стала відео презентація «День, що змінив хід історії», яку підготували й провели працівники науково-методичного та інформаційно-бібліографічного відділів книгозбірні. Увазі присутніх було представлено фото і відео репортажі знакових подій - від акту «Злуки» і до сьогодення, які висвітлювали увесь непростий шлях українського народу до омріяної незалежності. Крім того, учасникам заходу було продемонстровано світлини за усі 25 років святкування Дня Незалежності України. Зокрема, найбільше враження на глядачів справили кадри «писанкового параду», що проходив у Києві в 2012 році, а також створена тернополянами  228- метрова вишита стіна, яка пізніше увійшла до Книги рекордів України.
         Завершився захід життєстверджуючими словами, сповненими віри і надії у світле, мирне майбутнє сильної і незламної держави, що ім’я їй Україна.

 
 


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 19, всього 754
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua