*** Вітаємо вас на нашому сайті ***

Відкриття книжково-ілюстраційної виставки до дня Конституції України “Стабільність Конституції – стабільність держави”

23.06.2016
   Конституція – це Основний Закон України; положення викладені в Конституції, регламентують основні правила суспільних відносин у межах держави, роботу всіх органів влади й суспільних організацій, визначають трудове право тощо.
Відповідно до прийнятої Конституції, Україна є соціальною, незалежною, суверенною і правовою державою. Найвищою соціальною цінністю визначаються людина, її здоров’я і життя, гідність і честь.    Президент є главою держави, а відповідно, гарантом дотримання Конституції. День прийняття основного державного закону країни було визнано офіційним святом – Днем Конституції. З цієї нагоди заходи проходять по всій країні, вулиці прикрашають прапорами, транспарантами. Звучать урочисті промови, привітання перших осіб держави, глав інших країн. Походять святкові концерти, і, зрозуміло, вінцем церемонії є салют.
    Тернопільська обласна бібліотека для дітей презентувала читачам літературну виставку на тему: «Конституція – це шлях до утворення української держави», де було представлено літературу: «Конституція України», «Історія держави і права України», «Основи конституційного права України».
Бібліотекарі відділу обслуговування учнів 5-11 класів розповіли юним читачам про те, що Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. ЇЇ найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – це фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.
 
Конституцією своєю ми пишаємося неспроста,
Є у неї мудрість, справедливість і, звичайно, доброта.
В ній прописані закони, щоб громадян захищати
Щоб країною європейською Україна могла стати
Вітаємо українців і бажаємо від душі,
Щоб нами досягалися всі на світі рубежі!


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 28, всього 530
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua