*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Дитяче свято «Весь світ у долонях дитини»

01.06.2016
Феєричне дійство під стінами Тернопільської обласної бібліотеки для дітей розгорнулось 1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Свято під назвою «Весь світ у долонях дитини» розпочалось променад-концертом від ансамблю «Срібні струни» Центру творчості дітей та юнацтва. Окрім запрошених гостей і читачів бібліотеки, насолодитись концертом могли і пересічні тернополяни. Поспішаючи у своїх справах, люди зупинялись, заворожені живим звучанням відомих у всьому світі музичних творів.
Від імені колективу книгозбірні юних громадян України привітала головний бібліограф Марія Колопенюк. У цю радісну мить свята вона закликала усіх присутніх згадати і про тих діток, які сьогодні з різних причин є позбавлені уваги й турботи як з боку суспільства, так і з боку найрідніших людей. Віршовані привітання з нагоди Дня захисту дітей озвучили й самі винуватці свята – читачі Тернопільської обласної бібліотеки для дітей.
Від урочистостей поступово перейшли до розважальної частини святкового бібліомарафону. Наймолодших гостей свята бібліотекарі запросили до «Веселкової ігротеки», де на них очікували естафети на спритність, вікторини казкового змісту, а також розваги для малечі на будь-який смак. Тим часом в протилежному куточку ігрового майданчика точились інтелектуальні бої. За першість в ерудит-забавах «Ребусятник для інтелектуалів» та «Найрозумніший» боролись хлопці та дівчата більш старшого віку.  Окрім ласощів і пам’ятних сувенірів, кращі з кращих отримали призи у вигляді сертифікатів на безкоштовний сеанс гри «Kinect» та  набори канцелярського приладдя.
Не бракувало бажаючих проявити свої творчі здібності і під час вуличного вернісажу «Намалюй свою мрію». Просто на асфальтованій поверхні узбіччя діти як уміли виводили крейдою силует своєї мрії, не шкодуючи на це ні яскравих барв, ані власних зусиль. Видовище було направду зворушливе. Серед інших особливу увагу публіки привернули - патріотичний малюнок під назвою «Я люблю Україну»,  а також мікросхема винаходу, який в майбутньому допомагатиме людям позбавлятись від наркотичної залежності.
Про те, що окрім розважального характеру День захисту дітей має ще й юридичний підтекст,  учасникам дійства нагадали представники інформаційно-правового центру «Права людини», запросивши усіх бажаючих до участі в брейн-ринзі «Знай свої права».  Під час заходу  дітей було ознайомлено з історією свята, а також з головним документом, що гарантує захист прав і свобод  наймолодших мешканців планети Земля - Конвенцією про права дитини. Крім того, розділені на команди учасники брейн-рингу, виконували різноманітні завдання правового характеру. Найактивніші гравці отримали супер приз – кілограм цукерок від представників інформаційно-правового центру «Права людини».
Свій «бонус» у День захисту дітей одержали і юні книголюби, скориставшись акцією «Безкоштовний запис до бібліотеки» і ознайомившись з новинками літератури під час огляду книжкових виставок «Бібліококтейль» та «Бібліофреш». Загалом, за приблизними підрахунками бібліотекарів, учасниками святкового дійства стали близько трьох сотень тернополян різного віку, а лави читачів книгозбірні поповнились вісімдесятьма «новобранцями».
Колектив бібліотеки вдячний усім, хто допомагав в оформленні та проведенні свята. Сподіваємось, юні тернополяни запам’ятають цей день надовго!


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 17, всього 828
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua

сторінка 1 2 Наступна