*** Вітаємо вас на нашому сайті ***

Відбулося навчання на тему: "Формуємо націю читачів: сучасні методики та технології бібліотечної роботи"

05.04.2016
   Сьогодення «нагородило» українців суворими випробуваннями. Впевнено продовжують торувати шлях до великих змін й учасники Школи сучасного бібліотекаря – працівники бібліотек-філій Козівського, Теребовлянського та Тернопільського районів, які 5 квітня побували у нашій книгозбірні з метою опанування сучасних методик та технологій бібліотечної роботи. Заняття розпочалось з консультації «Бібліотека – центр громадського життя і культурного спілкування», під час якої разом із заступником директора з наукової роботи Надією Чайківською було обговорено такі питання: правові аспекти діяльності бібліотек, підвищення ролі книгозбірень у житті місцевої громади, професіоналізм та етична культура бібліотекаря.
  Основний акцент було поставлено на необхідності налагодження контакту бібліотекаря з громадськістю, розширення співпраці з різноманітними організаціями та освітніми закладами.
   Про те, як масова робота сприяє формуванню позитивного іміджу бібліотеки, учасникам Школи розповіла завідувачка науково-методичного відділу Тетяна Хованець. Увазі присутніх було представлено такі цікаві форми масової роботи, як бібліоквест, бібліо-кешинг, бібліоглобус, бібліофорсаж та інші. Бібліотекарі, своєю чергою, ділились власними професійними досягненнями, наводили приклади успішних масових заходів, до яких було залучено як читачів, так і звичайних жителів сіл та містечок.
  З усіма тонкощами бібліографічного опису учасників заняття ознайомила завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу ТОБД Людмила Ігнатюк. Вона також надала низку рекомендацій щодо ведення та поповнення картотеки. А от перевірити  власні професійні навички, бібліотекарі мали змогу під час практичного заняття – здійснюючи аналітичний опис видання.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 2, з початку місяця 31, всього 673
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua