*** Вітаємо вас на нашому сайті ***

Мультимедійна відео-подорож "Що відмикає "Золотий Ключик"?

24.03.2016
    Хто не знає Буратіно?! Про цього дерев'яного хлопчика знають геть усі, навіть і ті, хто книги про нього не тримав у руках. Адже про Буратіно знято чимало художніх і мультиплікаційних фільмів. Так от книжку про цього «базікала й вередуна» написав Олексій Толстой.А книжка називається «Золотий ключик, або Пригоди Буратіно». Казка про маленького дерев'яного чоловічка Буратіно, якого змайстрував із балакучого поліна столяр тато Карло.І про те, як Буратіно вдалося вивідати в синьйора Карабаса Барабаса таємницю золотого ключика, та про незвичайні пригоди, які він пережив зі своїми друзями: Мальвіною, П'єро і пуделем Артемоном.
     Казка «Золотий ключик, або пригоди Буратіно» наповнена іскрометним гумором, веселощами,сміхом.
Разом із дітками ми  обговорювали також  відому  книгу про пригоди дерев'яного хлопчика написану італійським письменником Карлом Коллоді. Називалась вона «Пригоди Піноккіо» .
   Піноккіо народився у 19 столітті, його брат Буратіно – у 20, і разом вони зробили крок у 21 століття. Ці дивовижні дерев'яні хлопчики весело крокують шляхами нашого часу, звеселяють, розважають сучасних дітлахів. І навчають головній істині у житті, як вважав Буратіно: «Це рятувати товаришів, от і все!».
А на завершення ми переглядали мультик «Золотий ключик, або пригоди Буратіно»


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 24, всього 476
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua