*** Вітаємо вас на нашому сайті ***

Огляд книжково-ілюстративної виставки "Містика та реальність у "Вечорах на хуторі біля Диканьки""

25.03.2016
З нагоди тижня дитячого читання у читальному залі відділу обслуговування користувачів 5-11 класів оформлено виставку однієї книги, присвячену 185-річчю повісті М.В. Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки».
Твір складається з двох томів. Перший вийшов 1831 року, другий – 1932. М.Гоголь писав повісті у 1829-1832 роках. За сюжетом - розповіді книги нібито зібрав і видав «Пасічник Рудий Панько».
У своїй книзі Микола Гоголь вперше відкрив світові Україну в її історії та етнографії, побуті і народних звичаях, мальовничій природі і героїці.
Образ України у Гоголя романтичний. Україна вражає читача своїми людьми, сильними і пристрасними своєю природою, яскравою і барвистою. Це край , де можливо все, де боротьба добра і зла одвічна, але люди стають на бік добра і тому перемагають зло.
Книга перевидавалась безліч разів. На виставці представлені всі 15 видань «Вечорів на хуторі біля Диканьки» наявних у фондах нашої книгозбірні. Найціннішим являється видання 2008 року Київського видавництва «Либідь». Є книги 1966, 1982, 1983, 1984, 2000 років видання та твори, які вийшли недавно.
Пропонуємо нашим користувачам прочитати унікальний твір і поринути в яскравий і чудовий світ Миколи Гоголя.
Для тих, хто бажає детальніше ознайомитися з творчістю письменника до вашої уваги книги літературознавців М.Поповича, Л.Цуріки, В.Мельниченка, Л.Тома.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 18, всього 443
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua