*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Віртуальний екскурс «У мандри з найдивовижнішими книгами світу»

24.03.2016
    Книга – одне із надзвичайних чудес людського творіння.
Ми звикли читати книги, переживати разом з їхніми героями пригоди, радощі чи розчарування. Нам приємно брати книгу до рук, розглядати цікаві ілюстрації. Та чи все ми знаємо про загадковий книжковий світ?! Мабуть ні.
   Тому віртуальний екскурс «У мандри з найдивовижнішими книгами світу» відкрив завісу до багатьох книжкових цікавинок. Тут ми зустрілися з книгами-гігантами, книгами-товстунами, книгами-карликами, книгами-тунелями, книгою-запіканкою, книгою-годинником тощо.
     А ще – поринули у скульптурну магію книг разом із книжковим артом.
Майстри скальпеля, різця , фарб (Майкл Стілкі, Роберт Те, Джулія Фелд, Ісаак Салазар, Брайан Деттмер) дали нове життя книгам старим і забутим – створили справжні шедеври : об’ємні аплікації, тривимірні зображення, незвичні малюнки та різьблення і т.д.
     Книги, як і люди, народжуються, живуть і святкують свої ювілеї.
2016-й багатий на ці книжкові урочистості: давньоруському літописному зводу «Повість врем'яних літ» виповнюється 900, «Острозькій Біблії» - уже 435, «Пересопницькому Євангелію», пам’ятці староукраїнської мови та мистецтва, – 455.
   П’єса Данте Аліг'єрі «Божественна комедія», написана в 14 столітті, вже 695 років перечитується любителями книг. «Пригоди барона Мюнхгаузена» Р.Е.Распе (225 років), роман Д.Свіфта «Подорож Лемюеля Гуллівера (290 років), «Пригоди Тома Сойєра» М.Твена (140 років) залишаються і для наших сучасників захоплюючими пригодницькими книгами. Їхні герої живуть також у фільмах та мультиках.
    Буратіно, Вінні-Пух, Лускунчик, Роні, дочка розбійника, Расмус – волоцюга, Аліса із Задзеркалля, Шерлок Холмс та багато інших літературних героїв теж сьогоднішні ювіляри. Вони – герої книг, що представлені на виставці «З днем народження , Книго!», презентація якої разом з віртуальним екскурсом (від інформаційно-бібліографічного відділу) та книжковим артом ( від сектору мистецтв) відбулися в рамках  Всеукраїнського тижня дитячого читання. Нашими гостями були гімназисти «Гармонії» Галицького коледжу В.Чорновола. 


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 15, всього 577
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua