*** Вітаємо вас на нашому сайті ***

Літературно-ігрова програма «На хвилях книжкового моря»

21.03.2016
   Щорічно наприкінці березня у книгозбірнях України проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання – свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, свято бібліотекарів і читачів, письменників і видавців.   В нашій бібліотеці вже стало доброю традицією протягом цілого тижня проводити різноманітні заходи.
   Цьогоріч тиждень дитячого читання «Читай! Думай! Твори!» розпочався літературно-ігровою програмою «На хвилях книжкового моря». Мандруючи «Площею казкових героїв» та «Парком загадок» учасники заходу, учні 1-А класу ЗОШ №18, з великим задоволенням відповідали на запитання літературних вікторин, і як результат – склали частинки чарівного ключика, який допоміг Буратінові відімкнути «Царство книги». А самі учасники подорожі стали членами «Мудрої країни, книжкової родини» (посвята в читачі бібліотеки).
   Продовжилось відкриття Тижня дитячого читання флешмобом «Книго рідна! Ти всім нам потрібна!». Маленькі учасники вирушили від бібліотеки до центральної площі міста, скандуючи «Книга – мудрості перлина», «Читати – це модно! Читати – це круто!», закликаючи перехожих знову перечитати  улюблені книги та відкрити для себе нових авторів.
Свято книги та читання у нашій бібліотеці продовжується!
Протягом тижня на вас чекають не менш цікаві та захоплюючі заходи!


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 5, з початку місяця 67, всього 883
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua