*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Поетичний віночок мудрих порад "Як далі жить підкаже нам Тарас"

10.03.2016
Щовесни, коли тануть сніги
І на рясті просяє веселка
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.
     Золотими літерами в історію рідної України увійшло ім'я Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. В усьому світі цього поета, художника, митця знають, шанують, величають, називають Генієм і Пророком.
      10 березня з нагоди відзначення 155-річчя з дня смерті великого Кобзаря, в читальній залі бібліотеки було проведено поетичний віночок мудрих порад «Як далі жить підкаже нам Тарас». Учасниками дійства були учні 4-А та 4-Б класу ЗОШ№18 разом з класними керівниками Філоненко Марією Євгенівною та Бутин Анжелою Іллівною. Школярі продемонстрували красу і чарівність Шевченкового слова, декламуючи його твори «Заповіт», «Мені тринадцятий минало», «Садок вишневий коло хати» та багато інших.
     Окрасою заходу, стало виконання музичних творів на слова Тараса Шевченка «Ой три шляхи широкії» та «Йшли корови із діброви…», озвучених бандуристами Тернопільського музичного училища ім. С.Крушельницької  Касянчук Вікторією та Кушнірик Оксаною.
       На завершення, ведуча заходу Галина Стецій подякувала всім учасникам за чудове виконання віршів, які переплилися у поетичному віночку присвяченому нашому Кобзареві.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 3, з початку місяця 16, всього 568
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua