*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Виставка-інсталяція «Неймовірні історії кохання»

12.02.2016
   Незважаючи на те, що лютий — місяць холодний та морозний, ми все одно його любимо за те, що святкуємо в ньому світле та чарівне свято всіх закоханих — день святого Валентина. Цей день в нашій країні відзначають не так давно, але він став вже досить популярним, і всі ми залюбки поринаємо в атмосферу його чарівності.
З нагоди цього свята у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1 – 4 класів оформлено виставку-інсталяцію «Неймовірні історії кохання».
     Такої великої кількості закоханих, як у бібліотеці немає ніде і живуть вони на сторінках книжок: Пьеро і Мальвіна, О. Толстой «Золотой ключик або Пригоди Буратіно», Дюймовочка і ельф, Г. К. Андерсен «Дюймовочка»,. Принц і Принцеса, Г. К. Андерсен «Принцеса на горошині», Принц і Попелюшка, Ш. Перро «Попелюшка», Принц і Русалочка, Г. К. Андерсен «Русалочка», Кай і Герда, Г. К. Андерсен «Снігова королева», Принцеса і Свинопас, Г. К. Андерсен «Свинопас», Олов'яний солдатик і балерина, Г. К. Андерсен «Непохитний олов'яний солдатик», Красуня та Чудовисько, С. Аксаков «Червона квіточка» та багато інших.
   Читаючи казки, потрапляємо разом з героями на бали, зустрічаємось з королями і королевами, стаємо свідками казкових див. Казка нас переконує, що кохання та добро перемагають зло та негаразди.
 


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 19, всього 886
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua