*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Відкриття виставки-вернісажу «Велика сила люблячих сердець»

12.02.2016
З кожним роком в нашому житті з’являється все більше нового, зокрема приходять до нас і нові свята. Зовсім нещодавно до нас прийшла нова традиція – святкувати День Святого Валентина. Свято усіх закоханих.
У цей день закохані пари обмінюються невеликими подарунками, листівками, іграшками, солодощами, повітряними кульками. Всі ці подарунки оформляють у вигляді сердечок.
Напередодні цього чудового свята, у відділі обслуговування учнів 5-11 класів відбулось відкриття виставки-вернісажу «Велика сила люблячих сердець». На виставці представлені матеріали про історію походження свята, а також художні видання в яких розповідається про перше кохання, перші стосунки між підлітками, ліричні твори з якими читачі можуть ознайомитись та взяти почитати. Крім того, відвіувачі мають чудову нагоду на листівках у формі сердечок розмістити свої улюблені вислови про кохання.
Всім, хто вітатиме 14 лютого своїх коханих бажаємо, щоб їх почуття було справжнім, щоб ніжність і добро, які вони зараз дають своїм половинкам ніколи не вичерпалися.


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 15, всього 623
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua