*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Різдвяна зустріч «Коляда серце гріє»

14.01.2016
    З різдвяною колядою, світлою новиною, а ще – веселим вертепом і вередливою козою завітали до нас учні Української гімназії  ім. Івана Франка. 14 січня, напередодні Старого Нового року , спільно з працівниками сектору мистецтв, гімназисти організували різдвяну зустріч під назвою «Коляда серце гріє», на яку було запрошено увесь колектив Тернопільської обласної бібліотеки для дітей.
   Завдяки оригінальній постановці й неперевершеній грі юних акторів, учасники дійства перенеслись у древній Вифлеєм, де стали свідками  народження Володаря світу і розправи грізного царя Ірода над немовлятами, а також зустрілись з численними представниками світлих й темних сил. Загалом вертеп було розділено на дві дії – релігійну і світську, які пізніше вдало переплітаються між собою, додаючи урочистості й значущості усьому, що відбувається.
    Не оминули згадкою й тих, кому затишок і тепло рідної домівки довелось проміняти на холодну землянку, а ніжні обійми рідних людей – на мужнє плече бойового побратима. Та попри всі труднощі і негаразди, які сьогодні існують в нашій країні, віншування та колядки, що лунали з вуст акторів, були сповнені надії на краще майбутнє. 
    На завершення, директор бібліотеки Надія Новіцька від імені колективу та від себе особисто подякувала учням, які до того ж є активними читачами книгозбірні, за змістовний та яскравий виступ, а також вручила невеличкі гостинці.
     Добрий гешефт з того всього видовиська мав і хитрий жид Мошко, особливо коли у глибоких кишенях  його маринарки зашелестіли новенькі купюри. 


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 11, всього 546
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua