*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Навчання у «Школі сучасного бібліотекаря» на тему «Сучасна бібліотека – простір читання, комунікацій і дозвілля»

03.12.2015
   3 грудня в обласній бібліотеці для дітей відбувся другий завершальний день навчання у «Школі сучасного бібліотекаря» на тему «Сучасна бібліотека – простір читання, комунікацій і дозвілля», в якому взяли участь працівники сільських бібліотек-філій Зборівської, Козівської, Підволочиської, Підгаєцької та Тернопільської ЦБС.
  Завідувач сектору інформаційних технологій та електронних ресурсів Оксана Мотрук в ході практичного заняття «Соціальні мережі як платформа для висвітлення діяльності бібліотеки» ознайомила присутніх з теоретичними та практичними основами створення сторінки книгозбірні у соціальній мережі. Зокрема, було опрацьовано ряд питань: що таке соціальна мережа, їх різновиди, аналіз всіх плюсів і мінусів кожної соціальної мережі, як правильно наповнювати і яким саме контентом, а також як правильно популяризувати сторінку і як шукати свого читача тощо.
  Про «Організацію розвитку та дозвілля найменших читачів у бібліотеці» розповіла завідувач відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Галина Стецій. Вона познайомила учасників навчання із сучасними інтерактивними формами роботи з дітьми від 1 до 10 років, розповіла про методику проведення пізнавальних та розвиваючих заходів з найменшими користувачами бібліотеки. Присутнім було продемонстровано заняття-гру «Нагодуй Колобка» із циклу розвиваючих ігор за методикою Марії Монтессорі для малюків віком 2–3 років.
   Особливості обслуговування соціально-незахищених категорій дітей, національно-патріотичне, естетичне виховання користувачів, тісна співпраця із організаціями та установами. Ці та багато інших питань обговорювались під час консультації «Бібліотека і юний читач: спілкування, взаємодія, співпраця» проведеної Іриною Маруняк, завідувачем відділу обслуговування учнів 5-11 класів.
   Під час професійного діалогу «Сільська бібліотека в організації змістовного дозвілля користувачів-дітей» присутні ділилися враженнями та планами щодо запровадження інноваційних послуг для дітей у своїх бібліотеках.
  На завершення усім учасникам вручено посвідчень про підвищення професійної кваліфікації у «Школі сучасного бібліотекаря».


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 15, всього 652
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua