*** Вітаємо вас на нашому сайті ***

Пізнавально-патріотична мандрівка під назвою «Ми роду козацького діти»

15.10.2015
     У пізнавально-патріотичну мандрівку під назвою «Ми роду козацького діти», приурочену до Дня Українського козацтва, Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці «вирушили» маленькі патріоти - вихованці садочка № 39 «Берізка» УМВС міста Тернополя. На святковий захід дітки завітали разом із вихователями та методистом закладу Наталією Міхнюк.
     Завідувачка відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Галина Стецій провела для юних учасників заходу історичний екскурс від зародження козацтва і до сучасності, а також розповіла легенду про дивовижний порятунок запорожців, яких Матір Божа укрила Своїм святим омофором, відвернувши від них смерть. Бібліотекарі також представили цікавий фото та відеоматеріал про те, як і де жили, у що одягались та які звичаї шанували легендарні представники «степового лицарства». Не зважаючи на свій юний вік, дітки активно доповнювали розповідь ведучої, а також не втомлювались ставити безліч хитромудрих запитань.
     Справжнім подарунком для працівників книгозбірні став виступ вихованців дитсадка. Одягнені у чудові вишиванки, діти декламували вірші, у яких висловлювали свою любов до Батьківщини, а також виконали пісню про козацьку доблесть і славу.
      Правдиві історії про сучасних героїв пролунали з вуст дітей, батьки яких є учасниками АТО. Малюки також створили чудові малюнки на патріотичну тематику. Завершилась патріотично-пізнавальна мандрівка енергійним флешмобом під гаслом «Україна – єдина, красива і сильна!» Сподіваємось, Матінка Божа почує ці щирі дитячі слова і на нашій рідній землі знову запанує мир і спокій.
 


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 2, з початку місяця 29, всього 641
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua