*** Вітаємо на нашому сайті! ***

Святкові заходи з нагоди професійного свята

30.09.2015
Тридцятого вересня уся культурна спільнота нашої держави відзначає Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди професійного свята, у нашій книгозбірні пройшли святкові заходи, учасниками яких стали не лише користувачі книгозбірні, але й пересічні тернополяни. Просто під вікнами бібліотеки було організовано читацький салон «Під липами». В рамках салону були представлені: фотосушка «Я в книжковому дивосвіті», книжково-ілюстративні виставки «Новинки українських видавництв – 2015» та «Мистецтва животворне джерело», які розмістились на вікнах бібліотеки. Підтримати всенародний читацький  рух, «звільнивши» книгу і відправивши її у захопливу подорож мали можливість усі, хто побував на відкритті полички «Буккросинг. Книга, що подорожує». Затишний куточок у салоні «Під липами» було виділено і для інтернет та wi-fi зони, де читачі мали безкоштовний доступ до «всесвітньої павутини», а також отримували консультації та поради від працівників інтернет-центру книгозбірні.
У світ нових можливостей, які відкриває перед нами сучасна бібліотека потрапили читачі, які взяли участь в екскурсії книгозбірнею. Мандруючи просторими залами бібліотеки, діти відкрили для себе багатогранний і дивовижний храм мудрості, у якому гармонійно поєднались досвід минулих поколінь і нестримний дух інновацій.
Справжніх книголюбів не злякати ні осінніми холодами, ані гучними словами! Свідченням цього став «Осінній бібліотечний призов» - святкова акція, під час якої наша бібліотека поповнилась новими читачами, при чому запис був абсолютно безкоштовним. Відтак за результатами підрахунків, лави Тернопільської обласної бібліотеки для дітей поповнились 391 користувачами. Із них - 120 стали читачами відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів, відділ обслуговування учнів 5-11 класів прийняв у свої ряди 135 читачів, сектор мистецтв 87 читачів,  а інтернет-центр поповнився 50-ма «новобранцями».

Сучасний бібліотекар повинен володіти мистецтвом спілкування, бути компетентним в усіх галузях знань, а ще - вміти ділитися усім цим із читачами. З нагоди професійного свята, бібліотекарі обслуговуючих відділів організували для своїх читачів низку цікавих заходів. Наймолодші користувачі книгозбірні взяли участь у годині бібліорозваг «Веселий світ малого читача», в ході якої було здійснено бібліомандрівку під назвою «Бібліотека – заклад незвичайний». Святковий настрій дітлахам забезпечували казкові герої – веселе сімейство Мікі та Міні Мауси, які прибули з далекого Диснейленду, щоби принести свої найщиріші вітання бібліотекарям і читачам. Разом із працівниками відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів вони провели для діток літературну гру під назвою «Казкові пригоди і таємниці».
У подорож до країни «Bookлядія» запросили своїх читачів працівники відділу обслуговування учнів 5-11 класів. Та щоб потрапити у цей чарівний край, необхідно було проявити інтелект і перетнути «кордон незнання». Ті, хто успішно впоралися із цим завданням, потрапляли у країну «Bookляндія», де на них чекали наступні заходи: ерудит-гра «Найрозумніший», вікторина для кмітливих «Книга – ключ до знань», конкурс-гра «Я – бібліотекар», народознавче лото «Народ скаже – як зав’яже».


Статистика перегляду сторінки: сьогодні 2, з початку місяця 17, всього 813
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua
odb.te.ua